Купить IZO-TERM - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZO-TERM

Виробник:
Україна

Фасовка:
Мет. відро 10 л

Маса:
10 кг

НАДІЙНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ З ЗАХИСТОМ ВІД ЦВІЛІ, ГРІБКІВ І КОНДЕНСАТУ!
НАНОСИТИ, ЯК ФАРБА, ДІЄ – ЯК ЕФЕКТИВНИЙ ТЕПЛОВОЇ БАР’ЄР.

Нове покоління теплоізоляції – рідкий утеплювач IZO-TERM прийшов на зміну традиційному пінополістиролу, мінеральної вати, пінопласта і склу.

Механізм роботи утеплювальній фарби принципово відрізняється від механізму роботи «традиційних» утеплювачів, які працюють за принципом стримування тепла, а матеріал «IZO-TERM» працює за принципом відображення тепла в сторону джерела і надає відчутний ефект тепло – енергопостачання вже при товщині шару в 1 мм !

Надтонка теплоізоляція IZO-TERM – це багаторівнева система теплоізоляції останнього покоління. Що складається переважно з вакуумуванням керамічних мікросфер (зміст керамічних мікросфер складає 75% … 85%) і силіконових мікросфер знаходяться в підвішеному стані в рідкій фазі з води, високоякісного акрилового пов’язує, протигрибкових та антикорозійних добавок виключають появу цвілі на стінах і іржі на металевих поверхнях.
Такий склад робить покриття IZO-TERM водонепроникними, гнучкими і в той же час міцними до зовнішніх впливів (ультрафіолет, перепади температур і вологості).

IZO-TERM є на сьогоднішній день єдиним теплоізоляційним матеріалом, що гарантує 100% захист поверхонь приміщень з підвищеною вологістю, від виникнення і поширення грибкової цвілі.

Основні області застосування рідкої теплоізоляції IZO-TERM

  • Теплоенергетика і промисловість (котли, трубопроводи гарячого водопостачання для виключення конденсату на трубах холодного водопостачання і зниження тепловтрат згідно СНиП в системах опалення, паропроводів, резервуари для зберігання нафтопродуктів, бойлери, холодильне обладнання, компресорне обладнання, повітроводи для систем кондиціонування, термоізоляція електрообладнання, наприклад в інфрачервоних обігрівачів і т.д.)
  • Будівництво та ЖКГ (для теплоізоляції фасадів, усунення промерзання стінових конструкції, усунення конденсату, покрівлі, лоджії, торці монолітних плит, горищні перекриття, утеплення бетонної підлоги, укосів вікон, фундаменти, і т.д.)
  • Теплоізоляції металевих дахів і металевих споруд, гаражів; Теплоізоляції елеваторів; Теплоізоляції птахофабрик;
  • Транспорт (рефрижератори, пасажирський транспорт, залізничні вагони, морські і річкові судна, авіатранспорт та ін.)
  1. IZO-TERM є теплоізоляційне покриття, повноцінно замінює застосовувані в даний момент утеплювачі.
  2. На відміну від робіт утеплення стелі пінопластом, наш матеріал має ряд переваг:
  3. не забирає простір;
  4. не має запаху;
  5. абсолютно нешкідливий для людей і тварин;
  6. не вимагає додаткових конструкцій і обладнання;
  7. не є їжею або об’єктом жування для тварин. Це особливо актуально при утепленні стель в приватних будинках, де рано чи пізно можуть завестися гризуни і створювати масу шуму при прогризаніі ходів в пінопласт або мінвати;
  8. утеплений стелю утеплювачем IZO-TERM не вимагає обслуговування;
  9. можна виробляти утеплення стін і стелі, а також підлоги своїми руками;
  10. при необхідності можна утеплювати стелю зсередини і зовні;
  11. теплоізоляцію можна змішувати з фарбою і зраджувати їй будь-який колір і відтінок, тобто стеля в подальшому не потрібно буде перефарбовувати;
  12. ціна утеплення виходить в 2-3 рази дешевше, ніж утеплятися іншими матеріалами. При цьому якість утеплення і його ефективність суттєво вище.
  13. Можливість нанесення на поверхню будь-якої форми в важкодоступних місцях, і складів (штукатурка, метал, бетон, цегла, пластик і навіть скло).
  14. Не пропускає вологу і при цьому «дихає»;
  15. Стійкий до ультрафіолету, і до різних динамічних впливів;
  16. Екологічно чистий матеріал, можна використовувати як зовні, так і всередині приміщення, може використовуватися в харчовій промисловості і дитячих установах (при роботі не потрібно додаткової вентиляції);
  17. Негорючий (може застосовуватися на об’єктах підвищеної пожежної небезпеки);
  18. Також високо цінуються такі якості рідкої теплоізоляції, як антисептичний, антипіренові, антиконденсатне, і антикорозійне.
  19. Економія в проведенні робіт (25-40% в порівнянні з традиційними утеплювачами).
  20. Температура експлуатації теплоізоляції від -60 ° С до + 260 ° С. Спеціальні модифікації покриттів можуть працювати в діапазоні температур до + 350 ° С без зміни своїх фізико-технічних властивостей.
  21. Термін служби матеріалу: не менше 10 років.

Витрата матеріалу складає 1.5 л. на 1 м / кв. (при нанесенні в три шари при товщині 1.5 мм.).

Щільність 1 літр = 0.8 кг.

Ефективність утеплювача безпосередньо залежить від товщини теплоізоляційного шару утеплювача IZO-TERM варіюється від 1 до 6 мм, подальше збільшення шару практично не впливає на його ефективність.

Нанесення рідкого керамічного утеплювача IZO-TERM.

Рідка теплоізоляція наноситься на металеву, бетонну, цегляну, дерев’яну, скляну, пластикову поверхню (крім поліетилену). Можна наносити пензлем, валиком, розпилювачем (сопло хв. 1,7 мм) шпателем.

Поверхня, на яку наноситься рідкий керамічний утеплювач спочатку потрібно добре очистити, знежирити. Щоб поверхня була без бруду і пилу, оксидів і іржі. Перед використанням суміш рідкого керамічного утеплювача розводять водою або лаком і обережно змішують, щоб не розбити кульки. Перемішування можна здійснювати як вручну, так і за допомогою електродрилі, обладнаної спеціальною насадкою, при цьому швидкість обертання не повинна перевищувати 150-200 оборотів в хвилину.

Суміш повинна бути приготовлена не дуже густою, але не рідкою для більшої плинності по поверхні можна розбавити матеріал водою до 10%.

Так само на плинність матеріалу, а відповідно і глянець його поверхні впливає температура середовища, матеріалу, поверхні нанесення.

Якщо при відкритті упаковки матеріал покрився товстою кіркою (близько 50 мм), кірку не потрібно видаляти, її ретельно перемішують з рештою маси сполучних наповнювачів матеріалу. Так як теплоізоляційний матеріал при транспортуванні і зберіганні має властивість розшаровуватися на легкий наповнювач і зв’язуючі компоненти.

Суміш рідкого керамічного утеплювача рекомендують наносити при температурі не нижче + 5 ° С, при знижених температурах повітря покриття слід наносити тонкими шарами, тому що в таких умовах волога випаровується довше.

Для того щоб створити правильне і якісне утеплення, потрібно забезпечити належне висихання кожного шару покриття.

Витрата матеріалу складає 1.5 л. на 1 м / кв. (при нанесенні в три шари при товщині 1.5 мм.).

Щільність 1 літр = 0.8 кг.

При утепленні тонких стін з бетону або цегли рекомендують наносити 5-6 шарів рідкого керамічного утеплювача. А для товстих стін досить зробити три шари. Після нанесення кожного шару утеплювача, шар повинен сохнути від 1 до 12 годин (а останній шар повинен сохнути довше). На рідкий керамічний утеплювач можна наклеювати шпалери, а також наносити фарбу, що є великою перевагою.

Технологія нанесення на бетонні поверхні.

  1. Перед нанесенням теплоізоляції необхідно підготувати покривається поверхню: очистити площу нанесення від маслянистих включень, цементного молочка, розшити тріщини, видаляючи пухкі ділянки. Попередньо обштукатурити поверхню.
  2. Потім покриваються ділянки ошліфувати і очистити від пилу. Для поліпшення адгезії, рекомендується попередня обробка очищеної поверхні акриловим грунтом глибокого просочення. Після одного – дворазового нанесення слід дочекатися повного висихання поверхні.
  3. Відкрити ємність (відро) з матеріалом і добре перемішати суміш до однорідного стану.
  4. Перший шар матеріалу наноситься на підготовлену поверхню в якості грунтовки, розріджувачем є вода (15-20%). В’язкість матеріалу IZO-TERM для кожного наступного шару залежить від конфігурації і структури поверхні, що ізолюється.
  5. Час повного міжшарового висихання і остаточної полімеризації кожного шару складає 12 годин.
  6. Наносити теплоізоляційний матеріал необхідно пошарово, обов’язково дотримуючись технологію між шарової сушки (п.5 інструкції). Кількість шарів і підсумкова товщина теплоізоляційного шару визначається шляхом теплотехнічного розрахунку, при цьому, вона не повинна бути більше 0,5 мм.
  7. Використовувати IZO-TERM для внутрішньої теплоізоляції приміщень можливо поверх вирівнюючого шпаклювання. Після нанесення поверхню можна фарбувати, обклеїти шпалерами і керамічною плиткою.
  8. Для зовнішньої теплоізоляції стін фасадів рекомендується наносити на поверхню IZO-TERM якісний акриловий грунт, після повного висихання якого, можна використовувати всілякі фасадні фарби, штукатурки і інші декоративні системи.

Технологія нанесення на дерев’яні поверхні.

  1. Попередня підготовка поверхні до нанесення теплоізоляції: очистити вручну або механічно ізольовану поверхню від старої фарби і інших включень, відшліфувати ізольовану площу.
  2. Очистити поверхню від пилу і провести обробку антисептичними водними складами IZO-ЦИД.
  3. Відкрити ємність (відро) з теплоізоляційним матеріалом, потім добре перемішати суміш до однорідного стану.
  4. Перший шар наноситься для поліпшення адгезії в якості грунтовки, розріджувачем для теплоізоляції IZO-TERM служить вода, в розрахунку 15-20% від загальної кількості матеріалу. В’язкість для кожного наступного шару залежить від конфігурації, вологості і структури поверхні, що ізолюється, процентний вміст розчинника в наступних шарах не більше 10-15%.
  5. Час повного міжшарового висихання і остаточної полімеризації кожного шару матеріалу складає 12 годин.
  6. Наносити необхідно пошарово, обов’язково дотримуючись технологію міжшарової сушки (п.5 інструкції). Кількість шарів і підсумкова товщина визначається шляхом теплотехнічного розрахунку, при цьому максимальна товщина кожного шару не повинна бути більше 0,5 мм.

Технологія нанесення на металеві поверхні.

Рідка ізоляція здатна не тільки зберегти потрібну температуру води в трубопроводах, а й позбавити їх від появи «точки роси» на поверхні і, відповідно, захистити труби від корозії. І не тільки труби, але і металеві споруди (наприклад, гараж з оцинкованого металу).

  1. Попередня підготовка поверхні до нанесення теплоізоляції: очистити площу від іржі і окалин механічно або вручну за допомогою металевої щітки.
  2. Очистити поверхню від пилу і інших забруднень, в разі наявності масляних включень – знежирити поверхню розчинником 646.
  3. У разі якщо поверхня схильна до сильної корозії, рекомендується попередня обробка перетворювачем іржі, 15-процентним водним розчином ортофосфорної кислоти.
  4. Після обробки на металевій поверхні можливе утворення фосфатної «білястої» плівки, залишки якої необхідно змити водою.
  5. Роботи з нанесення матеріалу IZO-TERM не рекомендується проводити в умовах підвищеної вологості або при температурі навколишнього середовища нижче 5 º, при цьому слід попередньо обробити поверхню грунтом по металу, в разі необхідності – жаростійким. При нанесенні на поверхні «холодних» трубопроводів, рекомендується попередня 2-шарова обробка їх грунтом по металу. Грунт повинен повністю висохнути.
  6. Відкрити ємність (відро) з матеріалом і як слід перемішати суміш до однорідного стану.
  7. Перший шар наноситься для поліпшення адгезії в якості грунтовки, розріджувачем служить вода, в розрахунку 40-50% від загальної кількості матеріалу. В’язкість матеріалу для кожного наступного шару залежить від конфігурації і температури ізолюючої поверхні. На поверхні з температурним режимом вище 100 ºС IZO-TERM наноситься розведеним до консистенції молока.
  8. Наносити його необхідно пошарово, обов’язково дотримуючись технологію міжшарової сушки. Процентний вміст розчинника в наступних шарах не більше 10-15%. Кількість шарів і підсумкова товщина шару визначається шляхом теплотехнічного розрахунку, при цьому, товщина наносяться шарів не повинна бути більше 0,5 мм.
  9. Час повного міжшарового висихання і остаточної полімеризації кожного шару складає в залежності від температурного режиму 12-24 години (при температурі 10 – 50 º С – 24 години, при 50-140 º С – не менше 12-18 годин).

Технологія нанесення на поверхні труб ПВХ.

  1. Перед нанесенням матеріалу готуємо поверхню. Для поліпшення адгезії поверхню труб ПВХ повинна бути шорсткою, ошкуривать її, очищаємо від пилу і бруду, при необхідності знежирюємо за допомогою розчинника 646.
  2. Відкрити ємність (відро) і як слід перемішати суміш до однорідного стану.
  3. Перший шар наноситься для поліпшення адгезії в якості грунтовки, розріджувачем служить вода, в розрахунку 20 – 50% від загальної кількості матеріалу. В’язкість матеріалу IZO-TERM для кожного наступного шару залежить від конфігурації і температури ізолюючої поверхні. На поверхні з температурним режимом вище 100 ºС матеріал наноситься розведеним до консистенції молока.
  4. Час повного міжшарового висихання і остаточної полімеризації кожного шару складає в залежності від температурного режиму 12-24 години (при температурі 10 – 50 º С – 24 години, при 50-140 º С – не менше 12-18 годин).
  5. Наносити необхідно пошарово, обов’язково дотримуючись технологію сушки. Загальна кількість шарів і підсумкова товщина теплоізоляційного шару IZO-TERM визначається шляхом теплотехнічного розрахунку, при цьому, товщина шарів не повинна бути більше 0,5 мм.

Використання теплоізоляції в системі «Тепла підлога»

  1. Структурна схема системи «Тепла підлога»:
    • А) Рідкий керамічний теплоізоляційний матеріал IZO-TERM.
    • Б) Джерело тепла.
    • В) Фінішне покриття для підлоги.
  2. Підготовка поверхні, що для нанесення матеріалу: очистити площу нанесення від маслянистих включень, цементного молочка, розшити тріщини, видаляючи пухкі ділянки. Попередньо обштукатурити поверхню.
  3. Потім покриваються ділянки обшліфувати і очистити від пилу. Для поліпшення адгезії, рекомендується попередня обробка очищеної поверхні акриловим грунтом глибокого просочення. Після одного – дворазового нанесення слід дочекатися повного висихання поверхні.
  4. Відкрити ємність (відро) з теплоізоляційним матеріалом і добре перемішати суміш до однорідного стану.
  5. Перший шар наноситься для поліпшення адгезії в якості грунтовки, розріджувачем служить вода, в розрахунку 10 – 20% від загальної кількості матеріалу. В’язкість для кожного наступного шару залежить від структури статі, процентний вміст розчинника в наступних шарах не більше 5 -15%.
  6. Час повного міжшарове висихання і остаточної полімеризації кожного шару матеріалу IZO-TERM становить 12 годин.
  7. Наносити теплоізоляційний матеріал необхідно пошарово, обов’язково дотримуючись технологію міжшарової сушки (п.6 інструкції). Кількість шарів і підсумкова товщина теплоізоляційного шару визначається шляхом теплотехнічного розрахунку (у разі якщо він наноситься на міжквартирні перекриття, загальна товщина шару повинна бути близько 1 мм), при цьому, товщина наносяться шарів не повинна бути більше 0,5 мм (!).
  8. Наступний етап: установка джерела тепла системи «Тепла підлога».
  9. Останній етап: фінішне покриття, в якості якого може служити для підлоги керамічна плитка та інші покриття для підлоги.

Техніка безпеки при роботі з покриттям IZO-TERM.

Індивідуальний захист.
При нормальних умовах продукт безпечний. Якщо приміщення добре провітрюється або роботи проводяться поза приміщенням – респіратори не потрібні. У приміщенні без вентиляції – використовувати стандартні респіратори

Для захисту очей використовувати хімічні захисні окуляри. Для промивання очей повинен бути доступ до проточній воді. Для захисту шкіри застосовувати хімічні рукавички і захисний одяг.

Критичні ситуації

При попаданні продукту в очі негайно промити очі в проточній воді протягом 15 хвилин. Якщо роздратування зберігається – проконсультуватися з лікарем. При попаданні на шкіру – промити водою з милом. Забруднений одяг прати при повторному використанні. При попаданні в органи дихання вийти на свіже повітря. Продукт в рідкому стані не запалюється. При загорянні конструкцій або споруд, на які нанесено покриття, при гасінні використовувати воду, піну, сухі хімічні препарати і вуглекислий газ. У разі протоки продукту використовувати будь-який всмоктуючий матеріал типу піску

.
Умови зберігання і транспортування IZOTERM

Зберігання матеріалу IZOTERM здійснюється в щільно закритій тарі при температурі від +5 ° С до +30 ° С, вологості повітря не більше 80%, далеко від прямих сонячних променів. Транспортування здійснюється будь-яким видом транспорту при температурі понад +5 ° С в дали від прямих сонячних променів. Упаковка вантажу для транспортування повинна забезпечувати правильність установки ємностей і збереження тари. Порушення цілісності тари тягне до псування матеріалу.

×