Купить IZOЛИТ ballast - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOЛИТ ballast

Виробник::
Україна

Фасовка:
Мет. відро 10 л. + Мет .відро 10л. = 20л.

Маса:
Кампаунд А 10кг. + Компаунд Б 10кг. = 20кг.

IZOЛИТ ballast вокомпонентний поліуретановий зв’язуючий клей для мінеральних найбільш фрикційних наповнювачів (щебінь, граніт, базальт, вапняк і ін.) Являє собою суміш Компаунд (А + Б) низької в’язкості, що складається з изоцианата (МДІ), поліолів, модифікаторів і спеціальних добавок.

Більш детальну інформацію можна завантажити на сайті виробника в розділі
Технології:
Технологія «IZO-BALLASTBOND Зміцнення щебеневого баласту залізничного полотна».

Поліуретанові з’єднання IZOLIT-ballast призначені: для зміцнення насипних структур з щебеню і гравію (укосів, садових доріжок, альпійських гірок, висипань під фундаменти і дороги).

Може використовуватися для поверхневого і структурного зміцнення (склеювання) щебеневого баласту на швидкісних ділянках залізниць з метою забезпечення цілісності, пружності, водо-і повітропроникності баластних призм.

Запобігання підйому і вибивання частинок баласту і стабілізації верхньої будови колії при високошвидкісному русі поїздів.

Може застосовуватися в гідротехнічному будівництві для цілей зміцнення берегів і пристрою щебеневих укосів, насипів (насипні хвилерізи, греблі, стабілізація габіонів). При ремонті і пристрої щебеневих баластних протиерозійних конструкцій з твердих і м’яких гірських порід на автомобільних дорогах, а також для вирішення інших завдань, пов’язаних з необхідністю зміцнення насипних споруд з щебеню і гравію різного гранулометричного складу.

  1. Клас речовин, які склеюють
  2. Хороша сумісність з різними видами фракційних наповнювачів (щебінь, граніт, базальт, вапняк і ін.) По ГОСТ 7392-2022.
  3. Сполучний компаунд може бути модифікований у відповідність зі спеціальними вимогами замовника.
  4. Залежно від різних умов застосування (температура, вологість) оптимальні в’язкість і швидкість полімеризації зв’язуючого дозволяють рівномірно обволікати частки наповнювача і утворювати в місцях їхнього зіткнення міцні, еластичні і довговічні «клейові містки».
  5. Компаунд низькою в’язкості (високопронікающій).
  6. Не містить розчинників фреонів і галогенів.
  7. Висока гідролітична стійкість, стійкість до впливів зовнішнього середовища в різних кліматичних зонах, перепад температур, стійкість до агресивних середовищ, морозостійкість, діелектричні властивості.
  8. Зручне співвідношення змішування компонентів (А + Б) (1: 1 за об’ємом).
  9. Володіє високою стабільністю властивостей протягом всього терміну служби.
  10. Після повного затвердіння зв’язуючого компаунда еластомер є абсолютно інертним і безпечним для людини, тварин і навколишнього середовища.

Розрахунковий витрата зв’язуючого клею IZOЛІТ ballast становить 3-3.5 кг / м2 (при середній глибині проникнення зв’язуючого 0,1 0,3 м).

Поліуретановий зв’язуючий клей IZOLIT утворюється в результаті хімічної реакції при змішуванні смол компонента (А) і затверджувачем компонента (Б).

Обидва компоненти IZOLIT є рідкими.

Перед нанесенням матеріалу щебінь повинен бути чистим, сухим і відповідати вимогам діючих нормативів (ГОСТ 7392-2002).

Роботи із застосуванням зв’язуючого виробляти тільки при позитивних температурах вище + 5 ° C.

Рекомендована температура зв’язуючого, поверхні щебеневої баластної призми, навколишнього повітря в зоні проведення робіт: від + 15 ° C до + 25 ° C.

Підготовлена поверхня щебеневого баласту проливається зв’язуючим IZOLIT вручну за допомогою лійок або механізованим методом розпилення з витратних ємностей з дотриманням встановленого витрати. Розрахункова витрата зв’язуючого становить 3-3.5 кг / м2 (при середній глибині проникнення зв’язуючого 0,1 0,3 м). Для видалення забруднень при проведенні робіт компаунд слід негайно видаляти за допомогою органічних розчинників (ксилол, сольвент, бутилацетат та ін.). Не допускається розбавлення матеріалу органічними розчинниками і пластифікаторами. Твердий матеріал видаляється лише механічно.

Інший спосіб застосування полягає в безпосередньому змішуванні зв’язуючого компаунда і щебеню / гравію в бетономішалці або іншим механізованим способом.

Рекомендації щодо застосування

Увага! Температура поверхні щебеню повинна бути мінімум на 3 ° С вище виміряної точки роси як під час застосування матеріалу, так і на протязі всього часу, необхідного для повної полімеризації зв’язуючого.

При полімеризації зв’язуючого і освіті міцних еластомерних «клейових містків», скріплення частинок щебеню між собою, відбувається в результаті взаємодії плівки зв’язуючого і природної вологості повітря (випаровування) протягом певного часу. Надлишкова вологість на поверхні частинок щебеню (конденсація вологи (роса), дощ, туман) провокує вспенивание плівки зв’язуючого, що може призвести до зниження міцності «клейового містка». Недостатній рівень вологості повітря уповільнює процес полімеризації зв’язуючого.

Заходи безпеки

Компаунд IZOLIT ballast не містить компоненти легкозаймисті, однак при проведенні робіт з матеріалом забороняється палити, використовувати несправне електрообладнання, відкритий вогонь.

При виконанні робіт персонал, повинен бути забезпечений спецодягом, захисними окулярами і рукавицями проінструктований про заходи безпеки.

Не допускати попадання компонентів зв’язуючого на відкриті ділянки шкіри, в очі і рот. При попаданні компонентів в очі необхідно промити їх великою кількістю води і негайно звернутися до лікаря. При попаданні матеріалу на відкриті ділянки шкіри необхідно видалити забруднення ватним тампоном і промити забруднене місце теплою водою з милом.

Утилізація використаної упаковки, твердих і рідких відходів здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

Транспортування і збереження.

Компоненти клею можна транспортувати усіма видами наземного, повітряного і водного транспорту відповідно до правил перевезення вантажів, що діють для даного виду транспорту. При перевезенні обов’язково запобігання упаковки від механічних пошкоджень. Вони можуть поставлятися в металевих і пластикових ємностях укладеними кришками вгору.

Умови та термін зберігання.

12 місяців в герметично закритій оригінальній упаковці в сухому приміщенні при температурі не нижче + 5 ° С.

Зберігання при температурі нижче нуля не впливає на якість компонентів. У разі замерзання – дати відтанути і перемішати перед використанням.

Ecли пpoдукт oхлaділcя дo низьких тeмпepaтуp, тo для paбoчeгo стану eгo нeoбхoдімo пoдoгpeть дo тeмпepaтуpи нe мeнee + 10 ° C.

×