BETON CONTACT

Виробник
Україна
Фасовка:
Відро 10 л
Маса:
10 кг
BETON CONTACT – є своєрідним шаром грунтовки, який використовують для абсолютно будь-яких оздоблювальних матеріалів в якості зв’язуючого прошарку.
Іноді в процесі будівництва або ремонту виникає необхідність поєднати непоєднуване, пряме призначення грунтовки – це збільшення адгезії поверхонь, що мають погану здатність вбирати вологу.
BETON CONTACT – перетворює гладку поверхню в шорстку, це властивість обумовлюється наявністю в грунтовці виробленої на основі акрилу міцних клеїв з додаванням кварцитового наповнювача.
Завдяки спеціальним добавкам грунтовка може додатково захищати стіни від цвілі і грибка.
Головним призначенням грунтовки BETON CONTACT вважається те, що цей матеріал сприяє захопленню адгезії будь-яких поверхонь, які здатні погано вбирати вологу. Найчастіше це засіб використовують для обробки монолітного бетону. Зазвичай обробляють подібні поверхні перед штукатуркою.
BETON CONTACT може застосовуватися не тільки для обробки бетону цим матеріалом можна абсолютно будь-яку поверхню, починаючи від металу і закінчуючи деревом. У всіх випадках цей склад прекрасно справляється зі своїми прямими функціями і дозволяє будівельним сумішам триматися на поверхні стін довго і якісно.
Цей грунт застосовується не тільки всередині приміщень – його можна використовувати і для зовнішніх робіт.
BETON CONTACT рекомендується для нанесення на такі поверхні, як:
- цегляні, бетонні, металеві, дерев’яні поверхні;
- цементно-піщані, вапняні та гіпсові штукатурки;
- гіпсокартон, ДСП і ДВП плити;
- пінополістирол і пінопласт;
- кераміка, граніт, камінь і т.д;
- поліуретанові водоемульсійні і акрилові покриття.
Застосування акрилового грунту значно спрощує процес оздоблювальних робіт і знижує витрату будівельних матеріалів.
- забезпечує високі адгезійні характеристики поверхні перетворюючи ідеально гладку поверхню в шорстку;
- забезпечує більш рівномірне і рівне нанесення декоративного шару;
- надає міцність і знепилювання основи;
- зменшує поглинаючу здатність поверхні, таким чином, економлячи витрата основного матеріалу;
- володіє великою швидкістю висихання висихає протягом двох годин;
- стійкістю до вологості;
- володіє водовідштовхувальними властивостями, який при висиханні утворює на стінах і на інших оброблених поверхнях водонепроникну плівку;
- можна застосовувати для стяжки під покриття для підлоги, не використовуючи при цьому гідроізоляційні склади;
- оброблені поверхні не втрачають своєї паропроникності;
- збільшує термін служби будівельних матеріалів;
- має антисептичні властивості, що перешкоджає поширенню і розмноженню мікроорганізмів;
- низьку витрату.
Середня витрата матеріалу залежить від поглинання оброблюваної поверхні і становить: 200-250 г. / м².
Площа покриття: відро 10 л. 40-50 м².
Упаковка.
Поставляється матеріал в пластикових відрах: 5 л. 10л. 20л.
Підготовка виробов.
Матеріал перемішати, розбавляти не рекомендується.
Нанесення.
Процес нанесення грунтовки глибокого проникнення досить простий і не вимагає яких-небудь спеціальних інструментів. Для початку оброблювану поверхню необхідно очистити від відшарувалися елементів, пилу і бруду. Не зайвим перед нанесенням цієї грунтовки буде обробити стіни і звичайним грунтом GRUNT CONTACT – він повністю видалить пил і зв’яже поверхневий шар стіни або стелі. Поверхня повинна добре висохнути – на вологу поверхню BETON CONTACT не пристане.
Далі все просто – береться кисть, валик або навіть шпатель, саме з їх допомогою і наноситься BETON CONTACT на оброблювану поверхню, наносити ґрунтовку рекомендується при температурі основи і навколишнього середовища від +5 ºC до +35 ºC в один шар.
Грунт BETON CONTACT наноситься на стіну рівномірним тонким шаром – в цьому відношенні краще віддати перевагу такому інструменту, як широка кисть або макловиця.
Після нанесення грунт залишають висихати. Через годину може здатися, що він уже висох, і міцна суха поверхня вже повністю готова до проведення подальших робіт. Але це ілюзія. Якщо по такій поверхні провести металевим шпателем, бетон контакт досить легко обдирається. А цього не повинно бути при повному висиханні – сохне бетон контакт мінімум пару годин. Все залежить від температури і вологості повітря. Так чи інакше, а розкрита ввечері такий ґрунтовкою стіна, до ранку вже буде повністю готова до проведення подальших робіт.
Важливо розуміти, що зволікати з наступною обробкою поверхні штукатуркою або шпаклівкою не варто. Чим більший ви зробите перерву, тим більше шансів у поверхні припасти пилом – а це погіршує адгезію. Якщо після нанесення бетон контакту пройшло більше двох діб, то доведеться додатково розкривати поверхню звичайної ґрунтовкою глибокого проникнення GRUNT CONTACT.
Витрата цього матеріалу на 1кв.м. не такий вже і великий. А це важливий фактор при високій вартості цього будівельного матеріалу. Як правило, на квадратний метр поверхні йде приблизно 200-250 г. суміші.
Загалом, як не крути, а грунтовка BETON CONTACT – штука корисна і необхідна в сфері ремонту та будівництва. Оцінити її властивості змогли вже багато – тепер справа за вами. Один раз, спробувавши цей матеріал для збільшення адгезії, відмовитися від подальшого його використання досить важко.
Зберігання.
Зберігати акрилову ґрунтовку потрібно при кімнатній температурі, уникаючи прямих сонячних променів.
Максимальний термін зберігання матеріалу при дотриманні рекомендацій виробника складає 1 рік від дати виготовлення підприємством, яка завжди вказана на тарі.
Заходи безпеки.
Оскільки акрилові водорозчинні грунтовки вважаються безпечними, то їх застосування не вимагає особливих запобіжних заходів. Але надіти рукавички, захистити очі і дихальні шляхи не завадить.