Купить Допоміжні матеріали, обладнання - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Допоміжні матеріали та обладнання для будівництва

Продукт

Призначення

Ціна

Міні бурова установка УКБ-12/25-01

375863грн.

Буровий верстат СБГ – ПМ 3

1560000грн.

IZO proff-pump

3600грн.

IZO proff-mix

124000грн.

Будівництво неможливо не тільки без якісних матеріалів, але і без надійної допоміжної техніки – бурових установок, насосів, дрилів, перфораторів і т.д. Причому від їх вибору багато в чому залежить як швидкість виконання робіт, так і їх якість. Якщо ви хочете добитися бездоганного результату, завжди використовуйте допоміжні матеріали та обладнання для будівництва відповідної якості. Компанія ТОВ «ІТП Моноліт-Груп» продає будівельне устаткування відомих виробників на вигідних умовах.

Асортимент і застосування будівельного обладнання

У нашій компанії ви можете купити допоміжні матеріали та обладнання для будівництва з наступного переліку:

  1. бурова установка СБГ-ПМ3 – мобільний буровий верстат, який може використовуватися як для роботи в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Завдяки наявності коліс і малій вазі легко транспортується з місця на місце, а модульна структура дозволяє створювати унікальні конфігурації під кожну задачу. Може використовуватися для різних робіт: геологічної розвідки, буріння водяних свердловин, сейсмологічних досліджень, для анкерних і технічних свердловин. Оснащується пультом управління;
  2. бурова установка УКБ-12 / 25-01 – компактний і мобільний бур універсального призначення. Є вдосконаленою версією УКБ-12/25, оснащується потужним двигуном виробництва США, що істотно підвищує продуктивність. Застосовується для буріння вертикальних і похилих свердловин різного призначення, а також в геологічних цілях (картографія, сейсморозвідка і т.д.). Максимальна глибина буріння – до 25 м;
  3. IZO proff-pump – компактний ручний насос, який застосовується для різних ін’єкційних робіт – заповнення тріщин, пустот в стінах, збільшення несучої маси, для приклеювання стяжки. У роботі не використовуються джерела живлення, тому незамінний при відсутності електрики. Компактні розміри і невелика вага (близько 1,2 кг) при максимальному тиску в 40 бар перетворюють насос в потужний інструмент, особливо у важкодоступних місцях. Завдяки оцинкованому корпусу зі сталі міцний і довговічний.

Замовити ці та інші пристрої для будівництва можна в офісах нашої компанії або у регіональних дилерів. Вся техніка поставляється з обов’язковою гарантією від виробника та сертифікатами якості.

×