Послідовність ремонту квартири - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Послідовність ремонту квартири в новобудові: план, порядок, етапи

Багато людей мріють стати власниками власного житла. Особливий успіх – це отримати у власність новобудову, адже таке житло найпростіше оформити під себе. Ремонт з нуля переважно тим, що не виникає потреби в виносі меблів і демонтаж старої обробки. Варто відзначити, що дуже важливе є послідовність ремонту квартири в новобудові. Не виключено, що при її порушенні доведеться ламати те, що було зроблено раніше, а потім виконувати це ще раз.

Щоб цього не сталося, важливо продумати все до дрібниць. Спочатку варто визначитися з фінансовою складовою, а точніше, з бюджетом на ремонтні роботи. Ніколи не можна розраховувати на авось і починати ремонтувати без складання кошторису і визначення обсягу всієї обробки.

Так само варто відразу ж визначитися з виконавцями. В принципі є 2 шляхи: виконувати все своїми силами або залучити бригаду будівельників. Другий варіант більш кращий.

Якщо коротко, то порядок ремонту в новобудові полягає в тому, що спочатку повинні бути проведені всі інженерні комунікації, потім виконані всі брудні будівельні роботи, потім чистові оздоблювальні заходи і в ув’язненні монтаж і установка приладів і навісного обладнання.

×