Купити Антисептики для будівництва в інтернет-магазині izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Антисептики для будівельної деревини

Продукт

Призначення продукту

Упаковка

Ціна

Опис

Концентрат ХМ-11 для зовнішніх і внутрішніх робіт призначений для захисту конструкцій і виробів з деревини забезпечує високу ступінь біозахисту, захищає деревину від біологічного руйнування.

Біозахист: X-XIII клас

1 кг.

185грн.

Готовий розчин ХМ-11для зовнішніх і внутрішніх робіт призначений для захисту конструкцій і виробів з деревини забезпечує високу ступінь біозахисту, захищає деревину від біологічного руйнування.

Біозахист: X-XIII клас

10 л.

270грн.

IZOЦИД Wood protection
Концентрат 1л. на 19л. води
Полімерний біоцидний антисептик для деревини призначений для запобігання появи цвілі, синяви, мікроводоростей та інших мікроорганізмів на дерев’яних поверхнях.

Біозахист: VII клас

1 л.

600грн.

IZOЦИД Anti-mold
Концентрат 1л. на 9л. води
Протигрибковий засіб.

ТУ У 24.6-33397626-005:2010

1 л.

600грн.

IZOЦИД Bio-plus Концентрат Біоцидна добавка.

ТУ У 24.6-33397626-005:2010

1 л.

600грн.

Багато, хто працював з таким будівельним матеріалом як деревина, задаються питанням, як захистити його від різних руйнувань і впливу зовнішніх негативних факторів. При всіх перевагах цього натурального матеріалу, він має свої недоліки, такі як вразливість до грибків і цвілі, гниття, вологи і т.д. Щоб вирішити цю проблему і продовжити термін служби дерев’яних конструкцій, використовують антисептики для деревини. Вони призначені для захисту матеріалу від різних биопошкоджень, роблять його не тільки повністю невразливим для бактерій і грибків, але і лікують перші ознаки руйнування матеріалу.

Купити будівельні антисептики для деревини в інтернет магазині

Без особливих витрат часу купити антисептики для деревини можна в інтернет магазині. У нас ви знайдете широкий вибір антисептиків – готові розчини та концентрати для зовнішніх і внутрішніх робіт. Вся продукція виготовляється з урахуванням інноваційних технологій і сучасних побажань споживача. Відрізняється своєю високою якістю, яка підтверджена сертифікатами.

Переваги наших антисептиків:

  • Широкий асортимент, який задовольнить будь-які потреби.
  • Тепер вам не потрібно годинами ходити по будівельним відділам в пошуках потрібного антисептика для деревини. Ви можете знайти його в нашому інтернет магазині і купити, не виходячи з дома. Висока якість продукції, підтверджене сертифікатами.
  • Вся продукція проходить жорсткий відбір у відповідність з міжнародними нормами. Демократичні ціни.
  • Ми співпрацюємо з прямими виробниками, тому у нас ви зможете купити антисептики для будівельної деревини вітчизняного виробника за реальними, не завищеними цінами! Ефективно захищають деревину від руйнувань, а також лікує вже пошкоджену.
  • При виробництві антисептиків використовують нанотехнології, що забезпечує їх високу ефективність.Обладают глибокої проникаючої дією.
  • Наші антисептики не токсичні, абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища.
  • Виконують ще й естетичну функцію, зберігають структуру дерева.

Купити антисептики для будівництва в нашому інтернет магазині можна прямо зараз. Для цього достатньо зателефонувати на будь-який із зазначених на сайті номерів телефону або написати нам на пошту. Наші професійні менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, нададуть необхідну інформацію про кожен товар, допоможуть з вибором необхідного антисептика і оформленням замовлення.

×