Про компанію IZO
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Про компанію

Сучасне виробниче підприємство ТОВ «ІТП Моноліт-Груп» орієнтовано на розробку технологій і виробництво матеріалів з урахуванням сучасних потреб клієнтів, що і є основним принципом роботи компанії.

Продукція, що випускається компанією, зареєстрована під торговою маркою ТМ IZO, це сучасні розробки в галузі будівельної хімії, які використовуються в усіх сферах народного господарства.

Спільний багаторічний досвід українських та європейських фахівців, дозволив розробити і запатентувати високоефективні технології матеріали.

Основні складові високої якості нашої продукції: нові технологічні лінії виробництва, вхідний і вихідний контроль якості продукції, сировини від провідних виробників Європи (DWCP, SHUTZ, BASF, DOW, AkzoNobel і т.д.), сучасна лабораторія, професійні співробітники.

НАША ПРОДУКЦІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

В даний час наша продукція і технології широко використовуються в цивільному і промисловому будівництві України, Польщі, Угорщини, Іспанії, Грузії, Азербайджану, Ірану.

Впровадження технічних інновацій дає не тільки безумовну конкурентну перевагу по відношенню до інших матеріалів, а й надає можливість робити вагомий внесок в успішний розвиток і економічне процвітання України.

×