Купити добавки для бетону та будівельних сумішей IZO
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Добавки для бетону, будівельних розчинів.

Продукт

Призначення продукту

Упаковка

Ціна

Опис

IZOIZO

IZO універсальна полімерна добавка до бетонних та цементних розчинів.

ТУ У 24.6-33397626-003:2009

1 кг.

375грн.

IZOЦИД Bio-plus Концентрат Біоцидна добавка

ТУ У 24.6-33397626-005:2010

1 л.

800грн.

Для поліпшення якості бетону і будівельних сумішей до них часто додають додаткові компоненти – пластифікатори, присадки, загусники, пігменти, біоцидні, протиморозні, гідрофобізуючі добавки і багато іншого. Вони допомагають зробити бетонні конструкції більш міцними, стійкими до різних негативних факторів (вологи, високих і низьких температур), прискорює затвердіння, додає бетону нові властивості. Компанія «ІТП Моноліт Груп» пропонує купити добавки для бетону ТМ «IZO» для різних цілей.

Асортимент і особливості добавок в бетон і розчини

Найпоширеніша добавка – полімерний компонент IZO, який може додаватися до будь-яких бетонних та цементних розчинів. Вона дозволяє прискорити затвердіння бетону, підвищує його міцність і пластичність, спрощує процес укладання, збільшує адгезію бетону. Може використовуватися для будівництва, ремонту бетонних конструкцій, усунення дефектів (тріщин, сколів), для відновлення геометрії і в інших цілях. Підходить для більшості видів бетонних та цементних сумішей.

IZOЦИД Bio-plus Концентрат – ще одна популярна добавка для бетону. Її призначення – боротьба з мікробами і пліснявими грибами на бетонної кладки. Завдяки використанню методів «зеленої» хімії, забезпечує високу ефективність проти більшості шкідливих мікроорганізмів (бактерій, вірусів, грибків, водоростей), залишаючись безпечної для людини і домашніх тварин. Добавка може використовуватись не тільки для бетонних сумішей, а й для створення біоцидних фарб, лаків, грунтовок та інших захисних покриттів. Сфера застосування препарату дуже широка – цивільне і виробниче будівництво, тваринницькі підприємства, овоче- і зерносховища, будівлі з підвищеними вимогами до гігієни і санітарії (школи, лікарні, дитячі садки), заводи по виробництву продуктів харчування та ін.

Купити добавки в бетон і розчини виробництва компанії IZO

Під брендом IZO випускаються ефективні допоміжні компоненти для цементу та бетону, які застосовуються з метою поліпшення будівельного розчину. Купити добавки для будівельних сумішей слід усім, хто хоче підвищити якість будівельних і ремонтних робіт, забезпечити довговічність і міцність зведених конструкцій.

Купити добавки в бетон і розчини ТМ «IZO» можна, звернувшись в наше представництво в Києві або в регіональні офіси. Ми гарантуємо якість продукції і доступні ціни.

×