Купити сухі будівельні суміші IZO в інтернет магазині
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Сухі будівельні суміші izo

Продукт

Призначення продукту

Упаковка

Ціна

Опис

Мonolit-1 – пполімер мінеральна ремонтна суміш для бетону.

ТУ У 24.6-33397626-008:2012

1 кг.

28,00грн.

IZO-РИФ – нанополімер мінеральний гідроізоляційний композит.

ТУ У 24.6-33397626-006:2010

25 кг.

2000грн.

Сухі суміші дуже поширені в сучасному будівництві: це і штукатурки, і шпаклівки, і клеючі суміші, і багато іншого. Причина їх популярності – можливість регулювати концентрацію готового розчину, більш вигідна вартість, простіше транспортувати, зручніше використовувати. Компанія «ІТП Моноліт-Груп» також випускає сухі будівельні суміші IZO і реалізує їх оптом і в роздріб.

Асортимент і сфера використання

Перелік сумішей, що випускаються під брендом IZO, включає в себе три продукти:

  • Monolit-1 – спеціальний ремонтний склад, який використовується для бетонних, залізобетонних конструкцій, цегляної кладки, споруд з натурального каменю. Дозволяє ефективно усувати пошкодження структури поверхонь (вибоїни, тріщини, відколи, порушення геометрії) і надійно захищати від виникнення дефектів в майбутньому. Має високу адгезію, швидко схоплюється, нетоксичний;
  • IZO-РИФ – гідроізоляційний матеріал, особливість якого – утворення нанополімерів при змішуванні з водою. У складі суміші – очищений дрібнодисперсний пісок і спеціальні добавки, які збільшуються в 3-4 рази в місцях контакту з вологою, створюючи міцний водонепроникний шар. Використовується для створення гідроізоляції будівель, в тому числі для захисту фундаменту від грунтових вод;
  • IZO-РИФ Inject – ще одна суміш для створення гідроізоляції. На відміну від IZO-РИФ, при взаємодії з водою перетворюється в полімермінеральний гель, який швидко заповнює собою всі порожнечі і створює надійну влагонепроницаемую оболонку. Використовується для усунення протікання в складних умовах, в ремонті мостів, дамб, тунелів, для створення протифільтраційних екранів, для захисту будівель і споруд від негативного впливу вологи.

Всі будівельні суміші пройшли випробування, мають необхідну сертифікацію. Для досягнення оптимального ефекту обов’язково дотримуйтесь умови експлуатації, зазначені в інструкції по застосуванню продукту. Перед використанням розведіть продукт до необхідної консистенції водою.

Купити сухі будівельні суміші IZO можна в зручній формі – в пакетах по 1 і 25 кг, а також в біг-бегах і насипом. Ми маємо дистриб’юторів і торгові представництва в усіх регіонах країни, а також за кордоном. Також для оформлення заявки можна звернутися в наш головний офіс в Києві.

×