Купить IZOПЛАСТ-3 anticor - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOПЛАСТ-3 anticor

Виробник:
Україна

Фасовка:
Мет. відро 10 л+ Мет. відро 10л = 20 л

Фасовка:
Кампаунд А 10 кг + Компаунд Б 10 кг = 20 кг

IZOПЛАСТ-3 anticor є поліуретановий двокомпонентний компаунд для захисту від корозії при всіх ступенях інтенсивності корозійного впливу по ІСО 12944-2: 1998 Розроблені для застосування по погано підготовленим основам.

Призначений для захисту і фарбування як чистих, так і іржавих металевих поверхонь з товщиною іржі до 75 мкм. Поєднує в собі властивості перетворювача іржі, антикорозійного грунту «два в одному», що дозволяє спростити процес фарбування.

Застосовується для фарбування поверхонь, очищення яких від іржі утруднена з ряду причин: великих габаритів виробів, складного профілю, нестачі часу та ін.

Застосовується для захисту всіх видів сталевих та залізобетонних конструкцій в будівництві, забарвлення різного устаткування експлуатованих в умовах атмосферної, підземної і морської корозії. А також в комплексних системах хімстійких лакофарбових покриттів для грунтування прокорродіровавшіх поверхонь чорних металів, що піддаються впливу промислової атмосфери, що містить агресивні гази і пари, в умовах високих корозійних навантажень кислотами і лугами.

 • Металеві конструкції, мости і естакади платформи.
 • Інженерні та гідротехнічні споруди, трубопроводи.
 • Енергетичні та промислові установки, лінії електропередач.
 • Морська, будівельна техніка, залізничний транспорт, суднобудування.
 • Для використання в якості захисного облицювання ємностей, силосів, аварійних ванн під ємностями з пальним і мастилами.
 • Бетонні (цементні стяжки штукатурки) і дерев’яні поверхні.
 • Сталеві конструкцій решіток, огорож, гаражів, ангарів, бочок, ємностей і т.д.
 • Для грунтування дерев’яних конструкцій, садових меблів та ін.).
 • Для захисту від корозії, абразивного зносу і хімічного впливу (каналізаційні середовища, концентровані кислоти, розчини солей, розчини лугів, розчинники, нафтопродукти та ін.
 • Забарвлення і захист внутрішніх поверхонь автомобільних деталей, що піддаються корозії: днищ, крил, порогів, лонжеронів, дверей і т.д.
 • Як антикорозійного захисту арматурної сталі при відновленні захисного шару залізобетонних конструкцій.
 • Матеріал може застосовуватися в промисловому і цивільному будівництві в конструкціях, які мають контакт з технічною та питною водою.

  1. Забезпечує високоякісний антикорозійний захист.
  2. Можливо, нанесення на погано підготовлені основи по іржі.
  3. Поєднує в собі перетворювач іржі і антикорозійний грунт.
  4. Стійкий до механічних навантажень, стійкий до стирання.
  5. Забезпечує високу адгезію з покриває лакофарбовим матеріалом.
  6. Підходить для грунтування дерев’яних поверхонь.
  7. Покриття низькою в’язкості (високопронікающій).
  8. Матеріал відрізняється сильною адгезією, володіє опірністю абразивного зносу.
  9. Універсальність при взаємодії з іншими складами поверх нього можна наноситидекоративні обробки (фарба, штукатурка, керамічна плитка, розпис і т.д.).
  10. Після полімеризації має високу хімстійкістю і міцністю; (Стійкість до атмосфернихвпливів, морській і прісній воді, масел, жирів, виробничим кислот, лугів і органічних розчинників).
  11. Зручне співвідношення змішування компонентів (А + Б) (1: 1 по об’єму).
  12. Просочення не надає токсичного впливу на навколишнє середовище, може використовуватися в конструкціях контактують з питною водою.
  13. Компаунди прості у використанні, не вимагають складних заходів з підготовки поверхонь.
  14. Легко наноситься пензлем, пневматичним або безповітряним фарборозпилювачем забезпечуючи високу продуктивність.
  15. Температура застосування від -10 до 40 ° С.
  16. Володіє високою стабільністю властивостей протягом всього терміну служби.
  17. Економічна витрата.

  Залежно від пористості поверхні і цілей роботи в діапазоні 0.1-0.2 кг. / м².

  Двокомпонентне поліуретанове покриття IZOПЛАСТ-3 anticor утворюється в результаті хімічної реакції при змішуванні органічних розчинників компонента (А) і затверджувачем компонента (Б) поліуретанового типу (МДІ). Обидва компоненти системи IZOПЛАСТ-3 anticor є рідкими.

  Застосування компаунда IZOПЛАСТ-3 anticor має здійснюватися відповідно до інструкції, що додається виробником. Чітке дотримання правил і рекомендацій значно впливає на кінцевий результат виконуваних робіт.
  Попередня підготовка поверхні.

 • З поверхні повинні бути видалені верхні пухкі шари іржі, залишки старої погано тримається фарби, жирові і інші забруднення.
 • Залишкова вологість при нанесенні не повинна перевищувати 12%, що забезпечує високу його надійність і мінімально необхідний показник міцності (на відрив і зсув близько 2 МПа, на стиск – не менше ніж 20 МПа).
 • Приготування складу.

  Потрібну кількість компонента «А» змішується з компонентом «В» в пропорції 1: 1 при температурі не нижче + 5 ° С.

  У холодну пору року компоненти компаунда за одну добу до використання повинні знаходитися при температурі не нижче + 5 ° С.

  Нанесення покриття.

  Компаунд наноситься без використання грунту на поверхню конструкції рівномірно валиком, флейцем або фарборозпилювачем пневматичним або безповітряним способом. Кількість шарів компаунда «IZOПЛАСТ-3» не обмежена, але оптимальним є 1-2 шари. Кожен наступний шар наноситься тільки після вбирання попереднього на поверхні основи, але не пізніше 12 годин після нанесення попереднього шару).

  Оброблювана поверхня вводиться в експлуатацію на 2 добу. Номінальну міцність пофарбована поверхня знаходить на другу добу після нанесення.

  Додаткові можливості використання компаундов «IZOПЛАСТ-3».

  Можливість взаємодії з іншими складами ТМ «IZO» і лакофарбовими матеріалами в якості грунтовки.

  Покриття застосовується не тільки для металевих конструкцій. Дуже часто використовують для ремонту бетонних підлог, захисту деревини, для підвищення адгезії до поверхні. У більшості випадків антикорозійне покриття наноситься в два шари. Це підвищує його ефективність в рази.

  Поверх висохлого грунт-покриття можна наносити фарби і емалі на ПФ, масляної, ХВ-основах, а також водно-дисперсійні фарби.

  Упаковка компаунда.

  Матеріал поставляється у вигляді двох компонентів «IZOПЛАСТ-3 А» і «IZOПЛАСТ-3 Б» в металевій тарі або п / у каністрах об’ємом від 5 до 200л, в залежності від умов транспортування і побажань Замовника.

  Зберігання.

  12 місяців при зберіганні у власній упаковці в прохолодному і сухому приміщенні.

  Техніка безпеки.

  Поліуретанова композиція містить ЛЗР, тому при роботі з нею слід дотримуватися всіх правил техніки безпеки, які регламентують роботу з лакофарбовими матеріалами, зокрема заборона на роботу поблизу відкритого вогню. Всі поліуретанові матеріали в первинному стані відносяться до шкідливих речовин, тому роботи з цими матеріалами слід проводити в гумових рукавичках, захисних окулярах і спецодязі в добре провітрюваних приміщеннях з використанням респіратора типу РУ-60 або РУ-60М. Слід зберігати в щільно закритій тарі, далеко від нагрівальних приладів, оберігаючи від впливу вологи і прямих сонячних променів. Не нагрівати! Берегти від вогню! Для захисту рук використовувати гумові рукавички. При проведенні внутрішніх робіт, а також після їх закінчення ретельно провітрювати приміщення.

  ×