Купить Концентрат IZOЦИД - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOЦИД Wood protection Концентрат

Виробник:
Україна

Упаковка:
Каністра

Маса:
1 л

Полімерний біоцидний антисептик для деревини «IZOЦІД Wood protection» призначений для запобігання появи цвілі, синяви, мікроводоростей та інших мікроорганізмів на дерев’яних поверхнях. Зупиняє процеси руйнування деревини, що забезпечує високу ступінь біозахисту, захищає деревину від біологічного руйнування.

біозахисними препарат «IZOЦІД Wood protection» ефективно пригнічує до 30 видів цвілевих, яки руйнують і фарбувальних деревину грибів, завдяки чому розчини можуть бути використані для обробки сирої деревини.
Обробка дерев’яних поверхонь з метою профілактики і знищення мікроорганізмів в житлових приміщеннях і в місцях з підвищеною вологістю.
Препарат рекомендується для транспортування і консервування деревини (зберігає свої властивості протягом 9-ти місяців).
Завдяки своїм властивостям можна обробляти свіжу деревину, яку тільки спиляли.

 1. Препарат не токсичний, екологічно безпечний.
 2. Має широкий спектр дії і високу біологічну активність.
 3. Економна витрата.
 4. Не має запаху.
 5. Простий у використанні.
 6. Не летючий, дозволяє проводити біоцидну обробку в присутності людей.
 7. Не агресивний до всіляких матеріалів (не знебарвлює тканини, не викликає корозію, не ушкоджує полімерні, латексні і інші матеріали).
 8. Добре розчинний у воді.
 9. Відсутність подразнюючої дії на організм людини.
 10. Не міняє колір і структуру оброблюваного матеріалу.

Норма витрати готового розчину становить 0,2 – 0,25 л. на 1 м в залежності від породи і стану деревини.
Висихання поверхні становить 30 хвилин. При необхідності нанесення другого шару, наносити через 1 годину. Допускається обробляти свіжу деревину, яку тільки спиляли.

Приготування робочого розчину

Робочий розчин IZOЦІД Wood protection готують шляхом розчинення концентрату в теплій воді (20-30 ° С), ретельно перемішати і дати настоятися протягом 6 (шести) годин.

Робочі розчини необхідно готувати у відповідних пропорціях, які залежать від умови обробки деревини і від того, який тип мікроорганізмів слід придушити з розрахунку:

 • для знищення грибкових утворень і запобігання зростанню, що з’явилися на деревині цвілі, мікроводоростей, фарбуючими деревину грибами, рекомендується розвести концентрат з водою в співвідношенні (1: 9);
 • для антисептування сухої деревини в житлових будинках, транспортування пиломатеріалів використовується співвідношення (1:19).

Методи обробки

біозахисними препарат «IZOЦІД Wood protection» можна наносити пензлем, валиком або методом розпилення. Препарат утворює на оброблюваних поверхнях найтоншу полімерну плівку, що надає тривалу антисептичну дію, тому його витрата значно відрізняється від витрати антисептиків інших виробників.

Антисептик «IZOЦІД Wood protection” не видаляє з деревини плями (чорнота, синє дерево). Препарат або запобігає, або зупиняє процеси руйнування деревини.

Роботи по використанню препарату проводять при температурі не нижче + 5С.

Термін придатності:
Концентрат – 3 (три) роки.
Готові робочі розчини – 12 місяців.

×