Купить Концентрат ХМ-11 - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Біозахист для дерева ХМ-11

Производитель:
Україна

Виробник:
Пакет

Маса:
1 кг

Концентрат ХМ-11 є одним з найбільш сильнодіючих препаратів для захисту конструкцій і виробів з деревини від пошкоджень цвіллю, грибками, гниття, жуків древоточцев. На ураженій деревині зупиняє подальше зростання грибків і поширення комах. Застосовується зовні і всередині приміщень при безпосередньому контакті з вологим грунтом, при інтенсивній дії гигроскопической, конденсационной, атмосферної і грунтової вологи. Широко використовується для захисту дерев’яних елементів схильних до атмосферних опадів.

Концентрат ХМ-11 призначений для обробки конструкцій і виробів з деревини (опорних стовпів, лаг, паль, шпал, відкритих настилів і мостів, дерев’яних елементів балконів, дахів, альтанок). Завдяки екологічної безпеки та відсутності негативного впливу на організм людини і тварин, препарат можна застосовувати для обробки дерев’яних елементів конструкцій тваринницьких споруд. Застосовується зовні і всередині приміщень при безпосередньому контакті з вологим грунтом, при інтенсивній дії гигроскопической, конденсационной, атмосферної і грунтової вологи. Широко використовується для захисту дерев’яних елементів схильних до атмосферних опадів.

Високі експлуатаційні характеристики біозахисту, деревина набуває завдяки прояву комплексу властивостей, якими володіє просочувальна суміш ХМ-11.

 1. Забезпечує XIII клас біозахисту;
 2. Призначений для дерев’яних елементів конструкцій, які експлуатуються в умовах схильних до атмосферних опадів. Відноситься до класу водорозчинних, що не змиваються;
 3. Збільшує термін служби деревини мінімум на 25 років;
 4. Препарат високотоксичний до дереворуйнуючих грибів і комах знищує вже існуючі грибки і цвіль, зупиняє процеси руйнування;
 5. Має високу проникаючу здатність за рахунок капілярного проникнення і дифузійного перерозподілу;
 6. Не перешкоджає подальшому фарбуванню, лакуванню, склеювання;
 7. Простий у використанні;
 8. Низька витрата.

Середня витрата готового розчину становить 350 мл. / м2 при двошарової обробці.

Середня витрата сухого концентрату складає 35 м / м2

Один кілограм концентрату дозволяє обробити 28 м2 при робочому складі 1:10.

Витрата розчину антисептика ХМ-11 може змінюватися – залежить від типу та якості деревини.

Приготування робочого розчинуа

Розчини готують на місці використання. Робочий розчин ХМ-11 готують на місці проведення робіт шляхом розчинення у воді у відповідних пропорціях. Препарат ХМ-11 добре розчинний у воді. Порошковий концентрат розводять в теплій воді (35-45 ° С) з розрахунку:

 • 1.0 кг препарату на 5,0 л води (для тривалого зберігання)
 • 1.0 кг препарату на10.0 л. води (робочий розчин)
 • 1.0 кг препарату на 15.0 л. води (для транспортування)

Дати настоятися 15 хв. ретельно перемішуючи до повного розчинення. Для отримання якісного розчину необхідно використовувати всю упаковку цілком, що забезпечує наявність всіх необхідних речовин в розчині в необхідних пропорціях.

Методи обробки

Готовий розчин антисептика ХМ-11 нанесіть будь-яким способом, який забезпечує якісну просочення поверхні деревини до насичення поверхні розчином (пензлик, валик, ручний обприскувач, занурення в ванну) при температурі повітря не нижче + 50С і відносній вологості повітря не більше 70%.

Відразу після обробки деревина на деякий час отримує коричневе забарвлення, який потім набуває злегка зеленуватий фісташковий) відтінок.

Деревину, яку просочують для середніх і легких умов служби необхідно попередньо висушити до 35-45% вологості. Рекомендується наносити розчин рівномірно без пропусків, бажано просочувати щілини і місця з’єднання окремих деталей конструкції (мінімум два шари) без просушування кожного шару до повного насичення поверхні деревини розчином.

Увага!!! Неприпустимо обробляти мерзлу деревину!

Заходи безпеки: При проведенні робіт з сухими концентратами та розчинами антисептика антипірену ХМ-11 важливо працювати з використанням гумових рукавичок і захисних окулярів. У разі потрапляння розчину або сухого концентрату на шкіру промити великою кількістю води. Зберігати суміш рекомендується в опалювальному приміщенні в закритих маркованих ємностях.

×