Купить IZOЦИД Anti-mold - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOCID Anti-mold

Виробник:
Україна

Упаковка:
Пляшка розпилювач

Об’єм:
500 мл.

Засіб IZOCID (ІЗОЦІД) Знищує будь-які види цвілі, грибки і бактерії на всіх типах мінеральних поверхонь має всі дозволи до застосування. Свідоцтво реєстрації дезінфекційного засобу № 05.03.02-08 / 1912/20.

Застосовується для знищення цвілі, грибків, бактерій, водоростей і утворення мохів або лишайника: на керамічних плитках в ванних кімнатах, камені, бетоні, штукатурці, гіпсі, цеглі, дереві всередині / зовні приміщень, для біозахисту від всіх грибів, мікроорганізмів, яки руйнують, а також термітів для відкритих і закритих дерев’яних конструкцій (будинки, лазні, горища, мости, стовпи і т.д.). Для обробки підлоги, стін, стелі, стелажів, виробничих і складських приміщень, будівельних конструкцій, обладнання, на підприємствах переробної промисловості, для захисту від біопошкоджень фундаментів, підвалів житлових будинків і промислових приміщень.
IZOЦІД також застосовується для очищення і видалення запахів, мікробних забруднень і може бути використаний в профілактичних цілях, як всередині, так і зовні будинків. Не має негативного впливу на будівельні матеріали.
Не перешкоджає подальшій обробці, фарбування, обклеювання шпалер.
Без різкого запаху, не вимагає відселення мешканців. Після нанесення препарату цвіль гине негайно, а оброблена поверхня стерилізується. Має тривалий період активного антимікробної дії. Безпечно для людини і тварин.

  1. Препарат не токсичний, не містить хлору.
  2. Має широкий спектр дії і високу біологічну активність.
  3. Активність препарату мало змінюється під впливом різних умов зовнішнього середовища.
  4. Не має запаху.
  5. Не летючий (дозволяє проводити біоцидну обробку в присутності людей, а обслуговуючому персоналу при роботі з робочими розчинами не треба застосовувати традиційні засоби індивідуального захисту очей та слизових оболонок).
  6. Не агресивний до всіляких матеріалів (не знебарвлює тканини, не викликає корозію, не ушкоджує полімерні, латексні і інші матеріали).
  7. Не володіє алергенними, шкірно-дратівливими і шкірно-резорбтивними властивостями.

Витрати засобу: 80-160 г / м², в залежності від типу оброблюваного матеріалу.

Перед вживанням збовтати. Рівномірно розпорошити засіб ІЗОЦІД на уражену цвіллю поверхню до сильною ступені зволоженості. Якщо цвіль сильно розрослася, то великі нарости механічно зчистити, а залишки наскрізь просочити препаратом. Залишити засіб діяти на поверхні приблизно, на 1 добу, не змивати! Потім, при необхідності, очистити загиблу цвіль щіткою або промити водою. Якщо ураження цвіллю досить серйозне, можна повторити процедуру ще раз. Засіб досить сильний, обробки в два рази досить для повного знищення цвілі та грибка. Для захисту або в профілактичних цілях від повторного зараження поверхні рекомендується обробка засобом ІЗОЦІД без змивання водою який захистить від біопораженій на термін до 5 років.

×