Купить IZOЦИД Medical disinfectant - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOЦИД Medical disinfectant

Виробник:
Україна

Упаковка:
Пляшка дозатор

Маса:
1 л

Засіб IZOCID (ІЗОЦІД) – препарат принципово нового типу, що володіє універсальною біоцидною дією і поєднує в собі одночасно миючі, дезінфікуючі і стерилізують властивості. Препарат високоефективний при всіх бактеріальних (включаючи туберкульоз), вірусних (включаючи гепатити, грип, ВІЛ) та грибкових інфекціях, володіє спороцидну активністю, при цьому безпечний для людини і тварин.

Спектр антимікробної дії.

«Ізоцід» виявляє і стерилізує: бактерицидні, туберкулоцидні, вірулецідние (включаючи туберкульоз) етіології, вірусних (включаючи герпес, гепатити, ВІЛ-інфекція, поліовірусу, ентеровірусні інфекції) і грибкових (кандидози, дерматомікози) інфекціях і фунгіцидів (гриби роду Candida, патогенних дерматофитов і цвілевих грибів), високоактивний проти асоціації збудників внутрішньолікарняних інфекцій.

Свідоцтво реєстрації дезінфекційного засобу № 05.03.02-08/1912/20

Призначений для проведення поточної та заключної дезінфекції в закладах охорони здоров’я, в місцях спалаху інфекційних захворювань, білизни, в медичних, дитячих, навчальних закладах, на комунальних об’єктах і місцях загального користування ( готелі, гуртожитки, сауни, перукарні тощо.), в установах культури, спортивно-оздоровчих, розважальних і транспортно-дорожніх об’єктах (рухомий склад усіх видів транспорту, вокзали, аеропорти, кемпінги та ін.), в закладах громадського харчування і торгівлі. Дезінфекція у військових частинах, в підрозділах міністерства внутрішніх справ, в пенітенціарних установах, в установах соціального захисту. На підприємствах зі збору, транспортування, сортування та переробки сміття, сміттєпроводів, сміттєзбиральних камер і контейнерів, резервуарів вакуумних туалетів накопичувального типу згідно з відповідними нормативно-методичними документами, технологічними регламентами та інструкціями.

 1. Препарат не токсичний, не містить хлору.
 2. Має широкий спектр дії і високу біологічну активність.
 3. Активність препарату мало змінюється під впливом різних умов зовнішнього середовища.
 4. Не має запаху.
 5. Не летючий (дозволяє проводити біоцидну обробку в присутності людей, а обслуговуючому персоналу при роботі з робочими розчинами не треба застосовувати традиційни засоби індивідуального захисту очей та слизових оболонок).
 6. Не агресивний до всіляких матеріалів (не знебарвлює тканини, не викликає корозію, не ушкоджує полімерні, латексні і інші матеріали).
 7. Не володіє алергенними, шкірно-дратівливими і шкірно-резорбтивними властивостями.
 8. Запобігає розмноженню вірусів, і бактерій на обробленої поверхні протягом 21 днів.

Норма витрати робочого розчину: 150 г / м², в залежності від типу оброблюваної поверхні і матеріалів.

Дезінфекцію розчинами «Ізоцід» здійснюють шляхом вологої обробки поверхонь (протирання, зрошення, занурення, замочування в залежності від об’єкта столи, посуд, одяг, обладнання та ін.) До повного їх зволоження. Після дезінфекції почекавши 120 хв. приміщення слід провітрити протягом 15 хв. Після чого промивають водою без застосування мила і миючих засобів. При дезінфекції білизни, білизну замочують в розчині засобу Ізоцід на 60 хв. з розрахунку 5 л. / На 1 кг. сухої білизни. Після дезінфекції білизну перуть і полощуть. Для досягнення пролонгованої обеззараживающего ефекту тканинні матеріали не споліскують, вичавлюють і сушать.

Приготування робочих розчинів «Ізоцід»

 1. Для приготування робочого розчину використовують ємності з будь-яких матеріалів (скло, метал, полімери).
 2. Робочий розчин готують заздалегідь або безпосередньо перед застосуванням.
 3. Робочий розчин готують шляхом розведення засобу водою до необхідної концентрації (Таблиця1).
 4. Розчин перемішують до повного розчинення препарату «Ізоцід».
 5. Робочий розчин засобу «Ізоцід» використовують з метою дезінфекції один раз.

Таблиця 1. Співвідношення препарату «Ізоцід» і води при приготуванні робочих розчинів.

Робочий розчин л. Концентрат (Ізоцид) (мл. л.) Вода (мл. л.)
1 л. 50.0 мл. 950.0 мл.
10 л. 500.0 мл. 9.5 л.
100 л. 5 л. 95 л.

Робочі розчини зберігають активність протягом 6 місяців з дати виготовлення. Їх можна використовувати за умови, що вони зберігалися в щільно закритій тарі.

Заходи безпеки.

Препарат не виділяє, шкідливих токсичних речовин не викликає, алергічних реакцій, нейтральний для шкіри рук РН 5.5 не вимагає, використання індивідуального захисту, дозволяє проводити дезінфекційну обробку в присутності людей і є пожежі безпечним. Не допускайте попадання продукту в руки дітей. Більш детальна інформація вказана в паспорті безпеки продукту.

×