Купить IZOЦИД Municipal disinfectant - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOЦИД Municipal disinfectant

Виробник::
УкраЇна

Упаковка:
Пляшка дозатор

Маса:
1 л

Засіб IZOCID (ІЗОЦІД) – препарат принципово нового типу, що володіє універсальної біоцидної дією і поєднує в собі одночасно миючі, дезінфікуючі і стерилізуючи властивості. Для проведення профілактичної, поточної та заключної дезінфекції, і дотримання санітарного режиму. На всіх об’єктах житлово-комунального господарства в осередках інфекції бактеріальної, вірусної та грибкової етіології з метою збереження здоров’я людини.
Препарат високоефективний при всіх бактеріальних (включаючи туберкульоз), вірусних (включаючи гепатити, грип, ВІЛ) та грибкових інфекціях, при цьому безпечний для людини і тварин.

Спектр антимікробної дії.

«Ізоцід» виявляє: бактерицидні, туберкулоцидні, вірулецідние (включаючи туберкульоз) етіології, вірусних (включаючи герпес, гепатити, ВІЛ-інфекція, поліовірусу, ентеровірусні інфекції) і грибкових (кандидози, дерматомікози) інфекціях і фунгіцидів (гриби роду Candida, патогенних дерматофітів і цвілевих грибів).

Свідоцтво реєстрації дезінфекційного засобу № 05.03.02-08/1912/20

Призначений для проведення поточної та заключної дезінфекції в закладах охорони здоров’я, в місцях спалаху інфекційних захворювань, а також для профілактичної дезінфекції в медичних, дитячих, навчальних закладах, на комунальних об’єктах і місцях загального користування (готелі, гуртожитки, сауни, перукарні тощо.), в установах культури, спортивно-оздоровчих, розважальних і транспортно-дорожніх об’єктах (рухомий склад усіх видів транспорту, вокзали, аеропорти, кемпінги та ін.), в закладах громадського харчування і торгівлі. Дезінфекція у військових частинах, в підрозділах міністерства внутрішніх справ, в пенітенціарних установах, в установах соціального захисту. На підприємствах зі збору, транспортування, сортування та переробки сміття, сміттєпроводів, сміттєзбиральних камер і контейнерів, резервуарів вакуумних туалетів накопичувального типу (екологічно чистих туалетних комплексів) згідно з відповідними нормативно-методичними документами, технологічними регламентами та інструкціями.

 1. Препарат не токсичний, не містить хлору.
 2. Має широкий спектр дії і високу біологічну активність.
 3. Активність препарату мало змінюється під впливом різних умов зовнішнього середовища.
 4. Не має запаху.
 5. Не летючий (дозволяє проводити біоцидну обробку в присутності людей, а обслуговуючому персоналу при роботі з робочими розчинами не треба застосовувати традиційні засоби індивідуального захисту очей та слизових оболонок).
 6. Не агресивний до всіляких матеріалів (не знебарвлює тканини, не викликає корозію, не ушкоджує полімерні, латексні і інші матеріали).
 7. Не володіє алергенними, шкірно-дратівливими і шкірно-резорбтивними властивостями.

Норма витрати робочого розчину: 80-160 г / м², в залежності від типу оброблюваної поверхні і матеріалів.

Дезінфекцію розчинами «Ізоцід» здійснюють шляхом вологої обробки поверхонь (протирання, зрошення, занурення, замочування в залежності від об’єкта столи, посуд, одяг, обладнання та ін.) До повного їх зволоження.

Приготування робочих розчинів «Ізоцід»

 1. Для приготування робочого розчину використовують ємності з будь-яких матеріалів (скло, метал, полімери).
 2. Робочий розчин готують заздалегідь або безпосередньо перед застосуванням.
 3. Робочий розчин готують шляхом розведення засобу водою до необхідної концентрації (Таблиця 1).
 4. Розчин перемішують до повного розчинення препарату «Ізоцід».
 5. Робочий розчин засобу «Ізоцід» використовують з метою дезінфекції один раз.

Таблиця 1. Співвідношення препарату «Ізоцід» і води при приготуванні робочих розчинів.

Робочий розчин л. Концентрат (Ізоцід) (мл.) Вода (мл. л.)
1 л. 5.0 мл. 995.0 мл.
10 л. 50.0 мл. 9.95 л.
100 л. 0.5л. 99.5 л.
200 л. 1л. 199 л.

Заходи безпеки.

Препарат не виділяє шкідливих токсичних речовин, не викликає алергічних реакцій, нейтральний для шкіри рук РН 5.5, не вимагає використання індивідуального захисту, дозволяє проводити дезінфекційну обробку в присутності людей і є пожежі безпечним. Не допускайте попадання продукту в руки дітей. Більш детальна інформація вказана в паспорті безпеки продукту.

×