Купить IZOЦИД Bio-plus Концентрат - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOЦИД Bio-plus Концентрат

Виробник:
Україна

Фасовка:
Пляшка дозатор

Об’єм:
1 л

Біоцидна добавка – бактерицидний склад, розроблений з використанням передових технологій і методів «зеленої хімії» для використання замість консерванта з придушення мікробів і грибів.

Для виробництва лакофарбових матеріалів з біоцидними, антимікробними, противірусними, протигрибковими властивостями (біоцидні фарби на водній основі, біоцидні фарби на основі органічних розчинників, біоцидні грунтовки, лаки, клеї, засоби для захисту деревини), а також для використання в будівельній сфері на стадії приготування цементно-піщаних, гідроізоляційних, тампонажних розчинів, бетону, затирочних сумішей до їх цільового застосування.

Активність биоцидной добавки проявляється у ставленні:

 • бактерій (знищує близько 650 видів бактерій);
 • вірусів (знищує віруси грипу, адено- і ентеровіруси, ВІЛ);
 • грибів (знищує і пригнічує ріст дріжджоподібних і пліснявих грибів);
 • водоростей (пригнічує розвиток водоростей у водоймах і на вологих поверхнях).

Свідоцтво реєстрації дезінфекційного засобу № 05.03.02-08/1912/20

Лакофарбова промисловість.

Введення біоцидних добавок в лакофарбові матеріали, надає лакофарбових матеріалів і їх покриттю стійкий антисептичний і антибактеріальний ефект для забарвлення різних поверхонь (дерево, бетон, цегла та ін.), Зокрема в водоемульсійних фарбах для внутрішньої обробки приміщень з підвищеною вологістю (овочесховищ, басейнів, санвузлів і т.д.) і місць скупчення людей (лікарні, дитячі установи, метро і т.д.).
Застосовується для додання біоцидних властивостей водорозчинних вогнезахисних просочень, покриттів.

Паперова промисловість.

Захист паперу від мікробіологічного впливу.
Захист технологічного обладнання та оборотної води в мокрій частині папероробної машини.
Використовується для консервації витратних сировинних матеріалів, що застосовуються у вигляді водних суспензій і емульсій (крохмаль, наповнювачі та ін.).
Для нейтралізації аніонних забруднень, яки утворюються в процесі виробництва паперу і картону.
Використання в системі водопідготовки і очищення стічних вод.

Промислове та цивільне будівництво.

Для підвищення стійкості проти біо хімічної корозії в складах бетону або розчинів.

Бетон та будівельний розчин з біоцидними добавками рекомендується використовувати при виконанні основних будівельних і оздоблювальних робіт, а також при проведенні ремонтних робіт.

 • Біоцидні будівельні розчини та бетони можуть застосовуватися для бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій (несучих і огороджувальних), розчинів цегляної кладки, підготовок і стяжок під підлоги, для кріплення скляної або керамічної плитки, заповнення швів при облицюванні підлоги і стін плитками, штукатурки стін і стель, а також інших оздоблювальних і ремонтних робіт.
 • У будівлях і приміщеннях з підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами: лікувально-профілактичних установах – в хірургічних відділеннях (операційних, реанімаційних, післяопераційних палатах), пологових будинках (родзалах і палатах новонароджених), поліклініках, диспансерах, на заводах і складах медпрепаратів.
 • При будівництві будівель і споруд м’ясної, молочної, рибної, цукрової, пивоварно-безалкогольної, кондитерської та інших галузей промисловості.
 • Тваринницьких, птахівничих комплексів.
 • Овочесховищ, зерносховищ.
 • Технологічних приміщень фармацевтичної і мікробіологічної промисловості, а також виробництва із застосуванням в технологічному процесі органічних речовин при високій вологості приміщень, де може відбуватися швидкий розвиток бактерій і грибів.
 • Крім того, біоцидні будівельні розчини та бетони рекомендується застосовувати при будівництві водопровідних і водопропускних споруд енергетики та меліорації, водозабірних споруд технічного водопостачання, споруд очистки, пов’язаних з біологічним очищенням стічних вод і т.п.
 • Висока стабільність, розчин зберігає незмінним свої біоцидні і фізико-хімічні властивості, а також дисперсний склад протягом довгого часу.
 • Багатофункціональна, є одночасно: консервантом (забезпечує захист продукції від біопошкоджень) і дезинфікуючим агентом (забезпечує модифіковані матеріали та вироби протимікробними, противірусними, протигрибковими властивостями з метою зниження кількості шкідливих мікроорганізмів на їхніх поверхнях).
 • Можливість комбінації з іншими речовинами, вводиться в матеріали на органічній та водній основі.
 • Можливість комбінації з іншими речовинами, вводиться в матеріали на органічній та водній основі.
 • Виявляють біоцидну активність щодо бактерій, вірусів, грибів, водоростей; мікроорганізми не здатні пристосовуватися до біоцидний дії матеріалу, як це спостерігається при використанні звичайних біоцидів.
 • Підходить для широкого спектра матеріалів, сумісність з різними технологічними процесами.
 • Безпечний для людини, тварин і навколишнього середовища, не токсичний.

Рекомендована нами норма витрати біоцидного концентрату:

Вводиться в кількості 0,2 ÷ 1% (по масі) 2-10 мг / л. до складу рецептури матеріалу.

Кількість біоцидні добавки визначає кінцевий виробник, виходячи зі своєї внутрішньої маркетингової політики і своїх міркувань.

Дані витрати добавки по концентрації оптимально обгрунтовані з усіх точок зору: бактерицидного і бактеріостатичної ефекту, безпеки для людини, собівартості кінцевого продукту, економічної доцільності застосування і т.п.

 1. При первинному використанні біоциду «IZOЦІД bio-plus», в складі лакофарбових матеріалів, які розчиняються у воді, а також в паперовій промисловості необхідна перевірка на сумісність складів. З цією метою в невелику кількість лакофарбового матеріалу вводять біоцидами «IZOЦІД bio-plus» до концентрації 0,2-0,6% по масі (2-6 мл. На 1 л матеріалу), ретельно перемішують і залишають на 24 години в закритій посудині при постійній температурі, після чого піддають звичайному для даного лакофарбового матеріалу контролю.
  При відсутності негативних ознак при введенні біоциду в лакофарбовий матеріал біоцидну добавку використовують без зміни технології застосування, рекомендовану для заміни / розробником / матеріалу.
 2. Введення біоциду »IZOЦІД bio-plus» до складу будівельних розчинів.
  До складу цементного, бетонного розчину, використовуваного в конструкціях, які підлягають захисту від біопошкоджень, біоцид »IZOЦІД bio-plus» вводиться в кількості 10 мл. препарату на 1 л. води, тобто 1л. препарату на 99 л. води, що використовується для приготування розчину.
  До складу штукатурки, шпаклівки, міжплиточних затирок біоцидами «IZOЦІД bio-plus» вводиться в кількості 20 мл. на 1 кг робочої суміші тобто 1л на 50 кг. робочої суміші при ретельному перемішуванні. При нанесенні робочих сумішей в кілька шарів допускається / для нових споруд / введення біоциду тільки в поверхневий / зовнішній / шар. При проведенні ремонтних робіт робочі суміші повинні бути захищені по всій глибині покриття.
  Перемішування і укладання суміші здійснюють методами, передбаченими проектом організації робіт.
 3. 3.3. Застосування біоциду при виробництві біоогнезащітних матеріалів.
  До складу вогнезахисного матеріалу вводиться »IZOЦІД bio-plus» в кількості 10 мл. препарату на 1 л. вогнезахисного складу, тобто 1л. препарату на 99 л. вогнезахисного складу.
  Яка кількість біоцидної добавки вибрати – визначає кінцевий виробник, виходячи зі своєї внутрішньої маркетингової політики і своїх міркувань. Біоцидна добавка в будь-якому випадку працює з «великим запасом». Наведені концентрації оптимально обгрунтовані з усіх точок зору: бактерицидного і бактеріостатичної ефекту, безпеки для людини, собівартості кінцевого продукту, економічної доцільності застосування і т.п.

Форма випуску.

Біоцидна добавка «IZOЦІД bio-plus» випускається у вигляді концентрату в герметичних ємностях об’ємом 1 л, 5 л, 10 л (каністри).

Умови транспортування і зберігання.

Біоцидна добавка «IZOЦІД bio-plus» транспортується і зберігається в пластмасових ємностях при температурі від 0 ° С до 50 ° С.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.

Заходи безпеки.

Препарат не виділяє, шкідливих токсичних речовин не викликає, алергічних реакцій, нейтральний для шкіри рук РН 5.5 не вимагає, використання індивідуального захисту, є пожежі безпечним. Не допускайте попадання продукту в руки дітей. Більш детальна інформація вказана в паспорті безпеки продукту.

×