Купить IZO-РИФ inject - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZO-РИФ inject

Виробник:
Україна

Упаковка:
Мішок

Маса:
25 кг

Суха суміш «IZO-РІФ inject» це сучасний ін’єкційний матеріал призначений для приготування гідроізоляційного гелю, за допомогою якого здійснюється ліквідація протікань в діючих інженерних конструкціях / спорудах, для створення протифільтраційних / гидрозащитних завіс в промислово-цивільному і гідротехнічному будівництві, методом нагнітання на робочий простір споруди для гідроізоляції.

Ін’єкційний матеріал РІФ призначений для усунення протікання підземних приміщень і споруд, в самих складних гідрогеологічних умовах.

При змішуванні матеріалу з водою утворюється полімермінеральні гель, який ін’ектіруется в грунт заповнюючи собою всі наявні порожнечі, пори, тріщини. В результаті чого створюється гелиевая водонепроникна ізоляційна оболонка на робочому просторі споруди для гідроізоляції.

  • Як ущільнення до підземних споруд і підземних приміщень в будинках (бетонні, кам’яні та ін. Конструкції)
  • Використовуються при ремонті об’єктів тунелів і метрополітенів в умовах підвищеного динамічного навантаження
  • Забезпечення протифільтраційних грунтово-мулових екранів
  • Ущільнення грунту
  • Відновлення (або додаткове посилення) гідроізоляції підземних споруд, таких як:
    • підвали котеджів / багатоповерхових будинків;
    • цокольні поверхи будівель;
    • підземні торгові центри;
    • заглиблені автомобільні паркінги;
    • тунелі та підземні переходи;
    • бомбосховища і сховища.
  1. Головна перевага матеріалу IZO-РИФ перед іншими ін’єкційними технологіями – це створення зовнішньої гідроізоляції споруди.
  2. Можна застосовувати як зовні, так і зсередини об’єкта без розкопування ґрунту.
  3. Ефективно захищає об’єкт від проникнення води.
  4. Є активною, еластичною ізоляцією, має здатність до самоущільнення.
  5. Процеси «гідратації-дегідратації» і «замерзання-розмерзання” не мають жодного впливу на якість ізоляції.
  6. Має таку ж довговічність, як і експлуатована конструкція.
  7. Матеріал екологічно нейтральний до навколишнього середовища.

Витрата матеріалу залежить від щільності грунту і наявності пустот.
Орієнтовні витрати сухої суміші «IZO-РІФ» при відсутності порожнеч дорівнює 25-30 кг на 1 кг / м².

В місцях інтенсивних протікання пробуріваются отвори / шпури, що виходять за робочий простір споруди / конструкції. У ці отвори / шпури замонолічуються ін’єкційні пакера, довжиною на 1 см менше товщини будівельної конструкції, зовнішній діаметр яких, повинен відповідати внутрішньому діаметру шланга застосовуваного розчинонасоса.

На 1 м2 гідроізоліруемой поверхні встановлюється 1-2 пакера. Необхідна кількість пакеров визначається виходячи від характеру і інтенсивності водотоку.

Для точного визначення тиску нагнітання, на замонолічених ін’єкційний пакер встановлюється трійник з манометром. З огляду на, що в’язкість гідроізоляційного гелю може змінюватися в широких межах, тиск нагнітання вибирають виходячи з міцності будівельних конструкцій і проти тиску води, що поступає. Робочий тиск біля входу в нагнітальний пакер, має бути не менше 3 атмосфер.

Виробництво робіт

Гідроізоляційна суха суміш «IZO-РІФ inject» засипається в міксер / ємність для змішування заповнену водою, відповідно до обраного Рецептом і переміщується протягом 3 хвилин турбулентним міксером (1000-1500 об / хв). Гідроізоляційний гель закачується при постійному перемішуванні міксера на малих обертах (80-120 об / хв) за допомогою будівельних розчинонасосів при максимальному тиску подачі розчину до 6 атмосфер для гидроизолирующего гелю з малою в’язкістю (Рецепт №1). Для нагнітання гелю з середньою і великою в’язкістю (Рецепти №2, №3) застосовуються розчинонасоси типу СО-150. Приготований гель накачується за оброблення простір споруди до його появи з сусідніх пакеров, після чого нагнітання в даний пакер припиняється, він зачеканівают або перекривається краном, після чого шланг растворонасоса приєднується до наступного пакеру. За цією схемою здійснюється прокачування через все пакери. Закачування гелю проводиться з низу в верх. Для збільшення продуктивності по нагнітанню, рекомендується растворонасос приєднати до розподільної гребінки, що має 2 і більше кранів, що дозволить одночасно прокачувати гель в 2 і більше патрубків.

Гель що закачується повинен заповнити всі порожнечі навколо будівельної конструкції. Надійне тампонування досягається зміною в’язкості гелю і тиском нагнітання. При ліквідації активниї течії, тиск нагнітання повинен бути на 3 атм. більше противодавления води, що поступає. При цьому спочатку необхідно провести нагнітання невеликої кількості гелю, приготовленої по Рецепту №1, а остаточне нагнітання – по Рецепту №3.

Після прокачування всіх пакеров дається витримка не менше 2-х діб для вбирання води і розширення гелю в обсязі. По закінченню цього терміну поверхня перевіряється на наявність протікань і при необхідності проводиться додаткове контрольне нагнітання. Контрольне нагнітання гелю проводиться за рецептом №2, №3 у всіх випадках зверху вниз.

  • при наявності мокрих плям (проводиться закачування гелю в центр плями).
  • при наявності капежа (проводиться закачування гелю в місце капежа).
  • при наявності течії (проводиться закачування гелю в місце течії).

Для протікання, що мають крапельний характер з тріщинами будівельних конструкцій до 0,5 мм, застосовується гель, приготований по Рецепту №1.

Для протікання, що мають уповільнений характер надходження води і тріщинами конструкцій до 2 мм, застосовується гель, приготований по Рецепту №2.

Для протікання, що мають активний, струменевий характер і тріщинами конструкцій більше 2 мм, застосовується гель, приготований по Рецепту №3.

Рецептури приготування гідроізоляційного гелю з суміші IZO-РИФ inject.

Рецепт №1– в 4.5 ваговій частини води поступово засипається одна вагова частина сухої суміші IZO-РИФ inject одночасно при працюючому міксері отримана суспензія перемішується до отримання однорідної гелю протягом 3 хв.

Рецепт №2– в 3.5 ваговій частини води поступово засипається одна вагова частина сухої суміші IZO-РИФ inject одночасно при працюючому міксері отримана суспензія перемішується до отримання однорідної гелю протягом 3 хв.

Рецепт №3– в 3.0 ваговій частини води поступово засипається одна вагова частина сухої суміші IZO-РИФ inject одночасно при працюючому міксері отримана суспензія перемішується до отримання однорідної гелю протягом 3 хв.

Заходи безпеки.

При роботі з композитом рекомендується застосовувати традиційні засоби індивідуального захисту очей і дихальних шляхів.

Особливих вимог немає, продукт не токсичний, не викликає алергічних реакцій, нейтральний для шкіри рук.

×