Купить IZO-РИФ - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZO-РИФ

Виробник:
Україна

Упаковка:
Мішок

Маса:
25 кг

На сьогоднішній день існує значна кількість гідроізоляційних матеріалів, що забезпечують якісну гідроізоляцію будівельних конструкцій. У той же час існує певний дефіцит матеріалів, які здатні утворювати якісну гідроізоляцію в складних гідрогеологічних і кліматичних умовах виробництва робіт.

Таким матеріалом може служити сухий нанополімерного гідроізоляційний композит (суміш) IZO-РИФ, який складається з фрикційних відібраних пісків і водонабухающіх добавок. При взаємодії з водою частинки водонабухающіх добавок розширюються, збільшуються в обсязі більш ніж на 300%, і створюють надійний водотривкий шар. При дотриманні технології застосування, матеріал РІФ створить надійний бар’єр між фундаментом і грунтовими водами.

Призначений для створення протифільтраційних і гідро захисних пристроїв / завіс / екранів / дамб і т.д., від грунтових і паводкових вод в промислово-цивільному і гідротехнічному будівництві.

 1. Гідроізоляція фундаментів, стін, пристрій протифільтраційних і гідро-захисних завіс / екранів від грунтових та паводкових вод в різних підземних будівельних конструкціях, спорудах і будівлях усіх типів.
 2. Гідроізоляція підземних частин споруд, тунелів, трубопроводів, створення водонепроникних стикувальних швів в спорудах і т. п.
 3. Для гідроізоляції вводів інженерних комунікацій труб, кабелів.
 4. В гідротехнічному та іригаційному будівництві при створенні протифільтраційних пристроїв, для запобігання водовтрати з каналів, водосховищ та ін.
 5. В охороні природного довкілля, для створення надійних і довговічних екранів поховань хімічних, радіоактивних та інших шкідливих відходів. Гідроізоляція дна укосів / стінок при спорудах полігонів для побутових відходів, сміттєзвалищ, шламосховищ, поховань хімічних та радіоактивних матеріалів.
 6. Для виконання робіт по ліквідації свердловин за всіма нормами ДОСТу.
 7. Для швидкого зведення тимчасових дамб чи інших захисних пристроїв, гостро необхідних під час весняних паводків або при повенях.
 8. Для заповнення об’ємних георешіток на ділянках доріг, розташованих на слабких грунтах.
 9. Для зведення насипів без виторфовування при будівництві доріг в районах з високою заболоченістю на болотах I і II категорії.
 10. У протипожежної технології, для створення пожарогасящіх складів і огороджувальних завіс (пожежі на нафтосховищах, в вугільних шахтах, лісового господарства та ін.)
 1. Простий в застосуванні методом закладки або методом зворотної засипки.
 2. Економія на вартості виробничих робіт.
 3. Укладається навіть на мокрі поверхні.
 4. 100% ефективність гідроізоляції, не має стиків.
 5. Не утворює тріщин при статичних і динамічних навантаженнях.
 6. Запобігає протікання фундаменту в умовах високих деформаційних навантажень.
 7. Має здатність «самозалікуватся».
 8. Високостійкий до неполярних рідин (нафта, масло, бензин) і тривалим хімічним, біологічним, кліматичним впливам.
 9. Зберігає свої властивості в діапазоні температур від -40 ° С до + 100 ° С.
 10. Шар товщиною 50- 70 мм витримує тиск до 10 атм. (100 м водяного стовпа).
 11. Термін служби не обмежений.
 12. Можливе застосування при будівництві спеціальних об’єктів в складних гідрологічних умовах в місцях впливу агресивного середовища.

Витрата композиту при товщині зворотної засипки 4-5 см. Становить 70-85 кг / м².

Застосування композиту IZO РІФ має здійснюватися відповідно до інструкції, що додається виробником. Чітке дотримання правил і рекомендацій значно впливає на кінцевий результат виконуваних робіт.

1.Гідроізоляція горизонтальній поверхні.

1.1.На ущільнений грунт або бетонну основу, очищене від каменів, будівельного сміття, застеляють плівку тільки на грунт, після чого виставляються «маячки» або направляючі з дерев’яних рейок 50х50мм, після чого приступаємо до укладання суміші методом відсипання.

Укладання суміші проводять смугами. Відстань між напрямними і ширина необхідних проходів, визначається проектом виконання робіт.

1.2.Слой сухої суміші Нано-полімермінеральний композиту РИФ щільно укладають товщиною не менше 5 см і розрівнюють за рівнем «маяків» або напрямних. При цьому, площа укладання повинна трохи перевищувати площу основи (що будується, зводиться будівлі або споруди) для подальшого якісного з’єднання (гідра замок) з гідроізоляцією стін вертикальних поверхонь.

1.3. Після укладання композиту необхідно витягти маяки і закатати ущільнюючим катком для запобігання руйнування цілісності шару, після підсипання, застелити плівку.

1.4 При монтажі плівки її краї не повинні перекривати стики примикань (пів стіна) для того щоб не утворилися повітряні пазухи між композитом і вантажем.

1.4. Після укладання і вирівнювання гідроізоляційний шар повинен бути захищений привантаженням (цементної армованої стяжкою товщиною не менше 10 см або плитою основи або ростверком). Привантажувач служить для самоущільнення композиту при підтоплення конструкції, коли вода активує композит і перетворює його в водонепроникний гель.

1.5. Можливе укладання гідроізоляційної суміші на вологу бетонну поверхню, максимальний допустимий рівень води не більше 3 мм.

2.Гідроізоляція вертикальної поверхні

2.1. Гідроізоляція виконується шляхом зворотної засипки між стіною і грунтом з постійним ущільненням шарів суміші не менше ніж через кожні 50 см, щоб не допустити розриву всередині гидроизолирующего екрану.

2.2. Особливо ретельному ущільненню підлягають місця зчленування горизонтального і вертикального шарів, з сухою гідроізолюючої суміші на зовнішніх кутах конструкцій або споруд, а також місця вводів інженерних комунікацій. При усадки після ущільнення проводиться досипання.

2.3.Возможне укладання гідроізоляційної суміші на вологу бетонну поверхню при різних умовах навколишнього середовища (від – 50 до +100).

2.4.Для економії гідроізоляційного матеріалу необхідно використовувати опалубку, яка забезпечує зазор між конструкцією не менше 4 см. Мінімальна товщина шару вертикальної засипки сухої гідроізоляційної суміші не менше 4 см.

Увага:

Укладання суміші на вологу бетонну поверхню допускається. Максимально допустимий рівень води не більше 3 мм.

При надходженні води в момент виконання робіт, необхідно передбачити попереднє укладання поліетиленової плівки, або провести заходи з водопониження.

Заходи безпеки.

При роботі з композитом можна застосовувати традиційні засоби індивідуального захисту очей і дихальних шляхів.
Особливих вимог немає, продукт не токсичний, не викликає алергічних реакцій, нейтральний для шкіри рук.

×