Купить IZOЦИД Transport disinfectant - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOЦИД Transport disinfectant

Виробник:
Україна

Упаковка:
Пляшка дозатор

Маса:
1 л

Засіб IZOCID (ІЗОЦІД) – препарат принципово нового типу, що володіє універсальним біоцидним дією і поєднує в собі одночасно миючі, дезінфікуючі і стерилізують властивості. Для проведення профілактичної, поточної та заключної дезінфекції, і дотримання санітарного режиму транспорту (автомобільний, залізничний, водний, авіаційний) з метою збереження здоров’я людини.
Препарат високоефективний при всіх бактеріальних (включаючи туберкульоз), вірусних (включаючи гепатити, грип, ВІЛ) та грибкових інфекціях, при цьому безпечний для людини і тварин.

Спектр антимікробної дії

«Ізоцід» виявляє, стерилізує: бактерицидні, туберкулоцидні, вірулецідние (включаючи туберкульоз) етіології, вірусних (включаючи герпес, гепатити, ВІЛ-інфекція, поліовірусу, ентеровірусні інфекції). А також грибкових (кандидози, дерматомікози) інфекціях і фунгіцидів (гриби роду Candida, патогенних дерматофітів і цвілевих грибів).

Свідоцтво реєстрації дезінфекційного засобу № 05.03.02-08/1912/20

Для проведення поточної і заключної дезінфекції транспорту (автомобільний, залізничний, водний, авіаційний) автомобільного транспорту: для перевезення пасажирів харчових продуктів і продовольчої сировини. Залізничного транспорту: пасажирські вагони, купе і санвузлів, вагони – ресторани буфети і вагони метрополітену (включаючи вокзали, станції). Дезінфекції салонів літаків і трюмів морського, річкового транспорту. Дезінфекції, миття та дезодорації сміттєзбирального обладнання, сміттєвозів. Транспортних засобів, що використовуються для перевезення тварин, кормів і сировини тваринного походження. Санітарного транспорту після перевезення інфекційних хворих, перевезення трупів (катафалк), машин швидкої та медичної допомоги.

 1. Препарат не токсичний, не містить летючих отруйних речовин, хлору, фосфатів.
 2. Має широкий спектр дії і високу біологічну активність.
 3. Активність препарату мало змінюється під впливом різних умов зовнішнього середовища.
 4. Дезінфікує, усуває неприємні запахи.
 5. Не летючий (дозволяє проводити біоцидну обробку в присутності людей, а обслуговуючому персоналу при роботі з робочими розчинами не застосовувати традиційних засобів індивідуального захисту очей та слизових оболонок).
 6. Не агресивний до всіляких матеріалів (не знебарвлює тканини, не викликає корозію, не ушкоджує полімерні, латексні і інші матеріали).
 7. Препарат не викликає корозії кузовів і апаратури.
 8. Не викликає алергію не володіє алергенними, шкірно-дратівливими і шкірно-резорбтивними властивостями.
 9. Запобігає розмноженню бактерій, вірусів, цвілі протягом 21 днів.

Норма витрати робочого розчину: 150 г / м², в залежності від типу оброблюваної поверхні і матеріалів.

Дезінфекцію розчинами «Ізоцід» здійснюють волого-механічним або аерозольним методом обробки за допомогою гідропульта до повного їх зволоження. При аерозольній методі обробки використовують аерозольні генератори або аерозольні насадки, що дають високодисперсне розпорошення.
Знезараження транспорту здійснюють як в літніх, так і в зимових умовах.

Приготування робочих розчинів «Ізоцід»

 1. Для приготування робочого розчину використовують ємності з будь-яких матеріалів (скло, метал, полімери).
 2. Робочий розчин готують заздалегідь або безпосередньо перед застосуванням.
 3. Робочий розчин готують шляхом розведення засобу водою до необхідної концентрації (Таблиця 1).
 4. Розчин перемішують до повного розчинення препарату «Ізоцід».
 5. Робочий розчин засобу «Ізоцід» використовують з метою дезінфекції один раз.

Таблиця 1. Співвідношення препарату «Ізоцід» і води при приготуванні робочих розчинів.

Робочий розчин л. Концентрат (Ізоцід) (мл.л.) Вода (мл. л.)
1 л. 10.0 мл. 990.0 мл.
10 л. 100.0 мл. 9.9 л.
100 л. 1 л. 99 л.

Робочі розчини зберігають активність протягом 6 місяців з дати виготовлення. Їх можна використовувати за умови, що вони зберігалися в щільно закритій тарі.

Заходи безпеки.

Препарат не виділяє, шкідливих токсичних речовин не викликає, алергічних реакцій, нейтральний для шкіри рук РН 5.5 не вимагає, використання індивідуального захисту, дозволяє проводити дезінфекційну обробку в присутності людей і є пожежі безпечним. Не допускайте попадання продукту в руки дітей. Більш детальна інформація вказана в паспорті безпеки продукту.

×