IZOПЛАСТ-1 primer

Виробник:
Україна
Упаковка:
Мет. відро 10 л.+ Мет .відро 10л. = 20л.
Маса:
Кампаунд А 9 кг. + Компаунд Б 11 кг. = 20кг.
IZOПЛАСТ-1 primer грунтовка являє собою двокомпонентний компаунд, що складається з компонента А (основи) – антикорозійних пігментів інгібуючої дії, наповнювачів і спеціальних добавок в органічних розчинниках і компонента Б (затверджувача) поліуретанового типу (МДІ).
Поліуретанова грунтовка застосовується як просочення, яке зміцнює для обробки основи з бетону, пінобетону, газобетону або цементно-піщаної стяжки для усунення недоліків основи: додання їм міцності, усунення мікротріщин, заповнення дрібних пір, знепилювання поверхонь, гідроізоляція основ і поліпшення адгезії до фінішного покриття.
Також, можливе застосування грунтовки перед нанесенням поліуретанових герметиків, які виконують функцію запечатування деформаційних і компенсаційних швів.
Матеріал може застосовуватися в промисловому і цивільному будівництві в конструкціях, які мають контакт з технічною та питною водою.
Поліуретанова грунтовка застосовується як упрочняющая просочення, яке зміцнює для обробки основи з бетону, пінобетону, газобетону або цементно-піщаної стяжки для усунення недоліків підстави: додання їм міцності, усунення мікротріщин, заповнення дрібних пір, знепилювання поверхонь, гідроізоляція підстав і поліпшення адгезії до фінішного покриття.
Також, можливе застосування грунтовки перед нанесенням поліуретанових герметиків, які виконують функцію запечатування деформаційних і компенсаційних швів.
Просочення «IZOПЛАСТ» використовується:
- Для створення адгезійного шару на поверхні мінеральних матеріалів і металу при приклеюванні до них розчинних будівельних сумішей, які тверднуть.
- Для створення адгезійного шару нового бетону зі старим і поліпшення адгезії будівельних розчинів з гладкими поверхнями.
- Обезпилювання, зміцнення і гідроізоляція просоченням покриття підлог і піщано-цементних стяжок, з / б основ конструкцій чаш басейнів та ємностей, дерев’яних конструкцій і виробів з дерева, ДСП, ДВП, картону та ін., Металевих основ, асфальт (всередині приміщень або під накриттям ).
- Обезпилювання, зміцнення і гідроізоляція просоченням цементно-піщаних та бетонних основ і наливних підлог під укладання паркету, ламінату, лінолеуму та інших покриттів, під забарвлення пористих поверхонь емалями на органічних розчинниках або воді.
- Підвищення надійності гідроізоляції покрівель з рулонних і мастичних матеріалів.
- Підвищення адгезійної міцності і водонепроникності «холодних» стиків при бетонуванні або ремонті (санації).
- Для захисту пористих матеріалів від механічного, атмосферного і хімічного впливу шляхом просочення.
- Для захисту поверхонь конструкцій від проникнення вологи.
- Клас клейких речовин
- Просочення низької в’язкості (високо проникаюче).
- Склад глибоко проникає в пори матеріалу, діючи на молекулярному рівні, формує структурно нерозривні зв’язки створює єдине ціле з основою, утворюючи водовідштовхувальну плівку, яка не змінюється під впливом води і захищає поверхню від впливу циклів «замерзання-розмерзання».
- Матеріал відрізняється сильною адгезією, володіє опірністю абразивного зносу і не ковзає.
- Універсальність при взаємодії з іншими складами, поверх нього можна наносити декоративні обробки (фарба, штукатурка, керамічна плитка, розпис та ін.).
- Після полімеризації має високу хімстійкістю і міцністю; (стійкість до атмосферних впливів, морській і прісній воді, масел, жирів, виробничим кислот, лугів і органічних розчинників).
- Зручне співвідношення змішування компонентів (А + Б) (1: 1 по об’єму).
- Просочення не надає токсичного впливу на навколишнє середовище, може використовуватися в конструкціях, які контактують з питною водою.
- Компаунди прості у використанні, не вимагають складних заходів з підготовки поверхонь.
- Легко наноситься пензлем, безповітряним фарборозпилювачем забезпечуючи високу продуктивність.
- Температура застосування від -5 до 40 ° С.
- Володіє високою стабільністю властивостей протягом всього терміну служби.
- Економічна витрата.
В залежності від пористості і цілей роботи в діапазоні 0.15-0.5 кг. / м².
В окремих випадках наприклад зміцнення сильно вивітрених і тріщинуватих шарів основ витрата може скласти до 1 кг. / м².
Двокомпонентна поліуретанова просочення IZOПЛАСТ утворюється в результаті хімічної реакції при змішуванні органічних розчинників компонента (А) і затверджувачем компонента (Б) поліуретанового типу (МДІ). Обидва компоненти системи IZOПЛАСТ є рідкими.
Застосування компаунда «IZOПЛАСТ» має здійснюватися відповідно до інструкції, що додається виробником. Чітке дотримання правил і рекомендацій значно впливає на кінцевий результат виконуваних робіт.
Процес просочення пористих конструкцій компаундом «IZOПЛАСТ» містить наступні етапи:
Попередня підготовка поверхні.
- Очистити поверхню від бруду, пилу, нашарувань штукатурних або оздоблювальних матеріалів (механічне або ручне видалення).
- Осушити поверхню за допомогою вентилятора (в теплих погодних умовах) або теплогенератора (в холодних погодних умовах).
- Залишкова вологість бетону не повинна перевищувати 12%, що забезпечує високу його надійність і мінімально необхідний показник міцності (на відрив і зсув близько 2 МПа, на стиск – не менше ніж 20 МПа).
- Зняти пил з поверхні (промисловий пилосос).
Приготування складу.
Потрібна кількість компонента «А» змішується з компонентом «В» в пропорції 1: 1 при температурі не нижче + 5 ° С.
У холодну пору року компоненти компаунда за одну добу до використання повинні знаходитися при температурі не нижче + 5 ° С.
Нанесення просочення.
Компаунд наноситься на поверхню конструкції рівномірно валиком, флейцем або фарборозпилювачем безповітряним в кілька технологічних прийомів. Кількість шарів компаунда «IZOПЛАСТ» не обмежена, але оптимальним є 1-3 шари. Кожен наступний шар наноситься тільки після вбирання попереднього (зникнення «мокрого глянцю» на поверхні основи, але не пізніше 12 годин після нанесення попереднього шару).
Оброблювана поверхня вводиться в експлуатацію на 2 добу після закінчення просочувальних робіт з обов’язкової попередньої вологої обробкою поверхні на другу і третю добу. Номінальну міцність просочена поверхні отримує на другу добу після нанесення.
Додаткові можливості використання компаундов «IZOПЛАСТ».
Для зменшення в’язкості компаундов «IZOПЛАСТ» можна додавати розчинник в обсязі не більше 15%.
Для підвищення міцності покриття (на стирання) в компаунд «IZOПЛАСТ» додають дрібнодисперсні міцні матеріали (цемент, кварцовий пісок, гранітну пил та ін.).
Можливість взаємодії з іншими складами ТМ «IZO» і лакофарбовими матеріалами в якості грунтовки (колорування).
Упаковка компаунда
Матеріал поставляється у вигляді двох компонентів «IZOПЛАСТ А» і «IZOПЛАСТ Б» в металевій тарі або п / у каністрах об’ємом від 5 до 200л, в залежності від умов транспортування і побажань замовника.
Зберігання
12 місяців при зберіганні у власній упаковці в прохолодному і сухому приміщенні.
Техніка безпеки
Поліуретанова композиція містить ЛЗР, тому при роботі з нею слід дотримуватися всіх правил техніки безпеки, які регламентують роботу з лакофарбовими матеріалами, зокрема заборона на роботу поблизу відкритого вогню. Всі поліуретанові матеріали в первинному стані відносяться до шкідливих речовин, тому роботи з цими матеріалами слід проводити в гумових рукавичках, захисних окулярах і спецодязі в добре провітрюваних приміщеннях з використанням респіратора типу РУ-60 або РУ-60М. Зберігати розчини необхідно вдалині від відкритого вогню, джерел вологи, тепла і сонячного світла. При попаданні композиції або її розчинів на ділянки шкіри, необхідно відразу ж промити її великою кількістю води з милом. У разі потрапляння композиції або ж її розчинів в очі, негайно промити водою і, в разі необхідності, звернутися до лікаря.