Купить IZOПЛАСТ-1 primer - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOПЛАСТ-1 primer

Виробник:
Україна

Упаковка:
Мет. відро 10 л.+ Мет .відро 10л. = 20л.

Маса:
Кампаунд А 9 кг. + Компаунд Б 11 кг. = 20кг.

IZOПЛАСТ-1 primer грунтовка являє собою двокомпонентний компаунд, що складається з компонента А (основи) – антикорозійних пігментів інгібуючої дії, наповнювачів і спеціальних добавок в органічних розчинниках і компонента Б (затверджувача) поліуретанового типу (МДІ).

Поліуретанова грунтовка застосовується як просочення, яке зміцнює для обробки основи з бетону, пінобетону, газобетону або цементно-піщаної стяжки для усунення недоліків основи: додання їм міцності, усунення мікротріщин, заповнення дрібних пір, знепилювання поверхонь, гідроізоляція основ і поліпшення адгезії до фінішного покриття.

Також, можливе застосування грунтовки перед нанесенням поліуретанових герметиків, які виконують функцію запечатування деформаційних і компенсаційних швів.

Матеріал може застосовуватися в промисловому і цивільному будівництві в конструкціях, які мають контакт з технічною та питною водою.

Поліуретанова грунтовка застосовується як упрочняющая просочення, яке зміцнює для обробки основи з бетону, пінобетону, газобетону або цементно-піщаної стяжки для усунення недоліків підстави: додання їм міцності, усунення мікротріщин, заповнення дрібних пір, знепилювання поверхонь, гідроізоляція підстав і поліпшення адгезії до фінішного покриття.

Також, можливе застосування грунтовки перед нанесенням поліуретанових герметиків, які виконують функцію запечатування деформаційних і компенсаційних швів.

Просочення «IZOПЛАСТ» використовується:

 1. Для створення адгезійного шару на поверхні мінеральних матеріалів і металу при приклеюванні до них розчинних будівельних сумішей, які тверднуть.
 2. Для створення адгезійного шару нового бетону зі старим і поліпшення адгезії будівельних розчинів з гладкими поверхнями.
 3. Обезпилювання, зміцнення і гідроізоляція просоченням покриття підлог і піщано-цементних стяжок, з / б основ конструкцій чаш басейнів та ємностей, дерев’яних конструкцій і виробів з дерева, ДСП, ДВП, картону та ін., Металевих основ, асфальт (всередині приміщень або під накриттям ).
 4. Обезпилювання, зміцнення і гідроізоляція просоченням цементно-піщаних та бетонних основ і наливних підлог під укладання паркету, ламінату, лінолеуму та інших покриттів, під забарвлення пористих поверхонь емалями на органічних розчинниках або воді.
 5. Підвищення надійності гідроізоляції покрівель з рулонних і мастичних матеріалів.
 6. Підвищення адгезійної міцності і водонепроникності «холодних» стиків при бетонуванні або ремонті (санації).
 7. Для захисту пористих матеріалів від механічного, атмосферного і хімічного впливу шляхом просочення.
 8. Для захисту поверхонь конструкцій від проникнення вологи.
 1. Клас клейких речовин
 2. Просочення низької в’язкості (високо проникаюче).
 3. Склад глибоко проникає в пори матеріалу, діючи на молекулярному рівні, формує структурно нерозривні зв’язки створює єдине ціле з основою, утворюючи водовідштовхувальну плівку, яка не змінюється під впливом води і захищає поверхню від впливу циклів «замерзання-розмерзання».
 4. Матеріал відрізняється сильною адгезією, володіє опірністю абразивного зносу і не ковзає.
 5. Універсальність при взаємодії з іншими складами, поверх нього можна наносити декоративні обробки (фарба, штукатурка, керамічна плитка, розпис та ін.).
 6. Після полімеризації має високу хімстійкістю і міцністю; (стійкість до атмосферних впливів, морській і прісній воді, масел, жирів, виробничим кислот, лугів і органічних розчинників).
 7. Зручне співвідношення змішування компонентів (А + Б) (1: 1 по об’єму).
 8. Просочення не надає токсичного впливу на навколишнє середовище, може використовуватися в конструкціях, які контактують з питною водою.
 9. Компаунди прості у використанні, не вимагають складних заходів з підготовки поверхонь.
 10. Легко наноситься пензлем, безповітряним фарборозпилювачем забезпечуючи високу продуктивність.
 11. Температура застосування від -5 до 40 ° С.
 12. Володіє високою стабільністю властивостей протягом всього терміну служби.
 13. Економічна витрата.

В залежності від пористості і цілей роботи в діапазоні 0.15-0.5 кг. / м².

В окремих випадках наприклад зміцнення сильно вивітрених і тріщинуватих шарів основ витрата може скласти до 1 кг. / м².

Двокомпонентна поліуретанова просочення IZOПЛАСТ утворюється в результаті хімічної реакції при змішуванні органічних розчинників компонента (А) і затверджувачем компонента (Б) поліуретанового типу (МДІ). Обидва компоненти системи IZOПЛАСТ є рідкими.

Застосування компаунда «IZOПЛАСТ» має здійснюватися відповідно до інструкції, що додається виробником. Чітке дотримання правил і рекомендацій значно впливає на кінцевий результат виконуваних робіт.

Процес просочення пористих конструкцій компаундом «IZOПЛАСТ» містить наступні етапи:

Попередня підготовка поверхні.

 1. Очистити поверхню від бруду, пилу, нашарувань штукатурних або оздоблювальних матеріалів (механічне або ручне видалення).
 2. Осушити поверхню за допомогою вентилятора (в теплих погодних умовах) або теплогенератора (в холодних погодних умовах).
 3. Залишкова вологість бетону не повинна перевищувати 12%, що забезпечує високу його надійність і мінімально необхідний показник міцності (на відрив і зсув близько 2 МПа, на стиск – не менше ніж 20 МПа).
 4. Зняти пил з поверхні (промисловий пилосос).

Приготування складу.

Потрібна кількість компонента «А» змішується з компонентом «В» в пропорції 1: 1 при температурі не нижче + 5 ° С.

У холодну пору року компоненти компаунда за одну добу до використання повинні знаходитися при температурі не нижче + 5 ° С.

Нанесення просочення.

Компаунд наноситься на поверхню конструкції рівномірно валиком, флейцем або фарборозпилювачем безповітряним в кілька технологічних прийомів. Кількість шарів компаунда «IZOПЛАСТ» не обмежена, але оптимальним є 1-3 шари. Кожен наступний шар наноситься тільки після вбирання попереднього (зникнення «мокрого глянцю» на поверхні основи, але не пізніше 12 годин після нанесення попереднього шару).

Оброблювана поверхня вводиться в експлуатацію на 2 добу після закінчення просочувальних робіт з обов’язкової попередньої вологої обробкою поверхні на другу і третю добу. Номінальну міцність просочена поверхні отримує на другу добу після нанесення.

Додаткові можливості використання компаундов «IZOПЛАСТ».

Для зменшення в’язкості компаундов «IZOПЛАСТ» можна додавати розчинник в обсязі не більше 15%.

Для підвищення міцності покриття (на стирання) в компаунд «IZOПЛАСТ» додають дрібнодисперсні міцні матеріали (цемент, кварцовий пісок, гранітну пил та ін.).

Можливість взаємодії з іншими складами ТМ «IZO» і лакофарбовими матеріалами в якості грунтовки (колорування).

Упаковка компаунда

Матеріал поставляється у вигляді двох компонентів «IZOПЛАСТ А» і «IZOПЛАСТ Б» в металевій тарі або п / у каністрах об’ємом від 5 до 200л, в залежності від умов транспортування і побажань замовника.

Зберігання

12 місяців при зберіганні у власній упаковці в прохолодному і сухому приміщенні.

Техніка безпеки

Поліуретанова композиція містить ЛЗР, тому при роботі з нею слід дотримуватися всіх правил техніки безпеки, які регламентують роботу з лакофарбовими матеріалами, зокрема заборона на роботу поблизу відкритого вогню. Всі поліуретанові матеріали в первинному стані відносяться до шкідливих речовин, тому роботи з цими матеріалами слід проводити в гумових рукавичках, захисних окулярах і спецодязі в добре провітрюваних приміщеннях з використанням респіратора типу РУ-60 або РУ-60М. Зберігати розчини необхідно вдалині від відкритого вогню, джерел вологи, тепла і сонячного світла. При попаданні композиції або її розчинів на ділянки шкіри, необхідно відразу ж промити її великою кількістю води з милом. У разі потрапляння композиції або ж її розчинів в очі, негайно промити водою і, в разі необхідності, звернутися до лікаря.

×