Купить IZOЛИТ-1Waterproof - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOЛИТ-1 waterproof

IZOЛИТ-1 waterproof

Виробник:
Україна

Фасовка:
Мет. відро 10 л.+ Мет .відро 10л. = 20л.

Маса:
Кампаунд А 9кг. + Компаунд Б 11кг. = 20кг.

IZOЛІТ-1 Waterproof двокомпонентний поліуретановий компаунд на основі еластичних водовідштовхувальних поліуретанових смол який після змішування і нанесення полімерізіруются під впливом хімічної реакції компонентів. Матеріал використовують з метою створення монолітного міцного гідроізоляційного шару і захисту від виникнення корозії на рухомих і складних бетонних і цегляних спорудах.

Матеріал може застосовуватися в промисловому і цивільному будівництві для суцільної, безшовної гідроізоляції і захисту будівельних конструкцій, які мають контакт з технічною відсталістю та питною водою. Мастику можна використовувати як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт:

 1. Для зовнішньої гідроізоляції фундаментів споруд.
 2. Для гідроізоляції підлоги і стін в житлових, і нежитлових приміщеннях – санвузлів, ванні і душові кімнати, цеху, басейни, пральні.
 3. Для влаштування гідроізоляційного шару під стяжками або плитками, балконів, лоджій і терас.
 4. Для резервуарів для зберігання води з бетону, сталі та ін матеріалів.
 5. Для металевих і залізобетонних труб.
 6. Для резервуарів для зберігання харчових продуктів.
 7. Для внутрішньої гідроізоляції резервуарів очисних споруд (міських і промислових).
 8. Для гідроізоляції та запобігання корозії внутрішніх покриттів міських колекторів.
 9. Для захисту ППУ-утеплювача.
 1. Компаунд низькою в’язкості (високопронікающій).
 2. Не містить розчинників фреонів і галогенів.
 3. Зручне співвідношення змішування компонентів (А + Б) (1: 1по обсягом).
 4. Володіє високою стабільністю властивостей протягом всього терміну служби.
 5. Характеризується високим рівнем адгезії до більшої частини будматеріалів: бетону, залізобетону, цегли, каменю, штукатурки, дереву, гіпсокартону, ДВП і ДСП, фанери, металу та інших поверхонь.
 6. Матеріал відрізняється чудовою біологічної та хімічної стійкістю при рН = 1 та міцністю до впливу кислот, лугів і солей, а також озону, мікроорганізмів, масла і бензину.
 7. Даний гідроізоляційний матеріал відрізняється високим рівнем стійкості до стирання.
 8. Важливою перевагою є і те, що дана продукція є повністю нешкідливою. Вона не представляє загрози для людини, тварин або навколишнього середовища. Навіть під впливом високих температур не розм’якшується і не виділяє токсичних речовин.
 9. Сертифікований згідно з останніми вимогами ЄС по резервуарах з питною водою.
 10. Легко забарвлюється.
 11. Має здатність до перекриття тріщин і мікропор.
 12. Стійкість до циклів заморожування / відтавання.

Витрата при нанесенні мастики складає 0.3 – 0.5 кг / м2, і залежить від умови застосування, якості підготовки підстави і необхідної товщини сухої плівки покриття (0.3 – 0.6 мм). При наявності абразивних впливів мінімальна товщина сухої плівки покриття повинна складати мінімум 0.3 мм. При наявності хімічних високо агресивних впливів мінімальна товщина сухої плівки покриття повинна складати мінімум 0.6 мм. Дана витрата є теоретична і може коливатися в залежності від всмоктуючої здатності і жорсткості основи. Точна витрата матеріалу можна визначити безпосередньо на об’єкті.

Перед використанням поліуретанової гідроізоляційної полимерцементной мастики «IZOЛІТ-1 waterproof» необхідно підготувати основу. Вона повинна бути суха, без пошкоджень, очищена від бруду, пилу, слідів цементного молока. Неміцні і прилипши частинки повинні бути вилучені. Перед нанесенням гідроізолюючої мастики рекомендуємо поверхню обробити поліуретановим праймером (просоченням) «IZOПЛАСТ-1 primer».

Безпосередньо перед нанесенням полімерцементну мастику на основі компаунда «IZO-ЛІТ-1waterproof» і «Цементу» готують за такою рецептурою:

 1. Компаунд «IZO-ЛІТ-1waterproof» гідро ізолювальник готує шляхом змішування компонентів «А» (затверджувач) і «Б» (смола) в співвідношенні 1: 1 за обсягом.
 2. Після чого в приготований компаунд «IZO-ЛІТ-1waterproof» засипають цемент при постійному перемішуванні в співвідношенні:
  • Компаунд «IZO-ЛІТ-1 waterproof» – 1кг.
  • Цемент М-400-500 – 1-1.5кг.
 3. потім мастика перемішуються низькообертовий міксером (150 – 200 об / хв) спиралевидной насадкой (діаметр 120 – 140 мм) протягом 3 хвилин до утворення однорідної маси. Слід враховувати, що відразу після змішування компонентів починається незворотний процес полімеризації, тому приготовлену гідроізоляційну полімерцементну мастику необхідно повністю виробити протягом 30хв.
 4. Нанесення мастики проводиться вручну за допомогою валиків (виключаючи поролонові), щіток «Маклавіца» або кистей. На вертикальні поверхні мастика наноситься в 2 шари з витратою 0,3 кг / м2 на кожний шар, на горизонтальні поверхні (підлога резервуара) мастика наноситься в 1 шар з витратою 0,5 кг / м2.

Увага!
Нанесення гідроізоляційної мастики «IZOЛІТ-1 waterproof» на мокрі і вологі більше 12%, поверхні не допускається!
Не застосовувати розчинники 646, 647, 648 для розведення мастики!
Не можна застосовувати матеріал при температурі нижче -5ºC і вище + 40ºC.

Гідроізоляційна мастика наноситься в наступному порядку:

 • Першими обробляються поверхні, які примикають(стіна-підлога, стеля-стіна, стіна-стіна). Гідроізоляцію наносять в один або два шари.
 • Далі гідроізоляція рівномірно наноситься на основну поверхню.
 • Нанесення гідроізоляції слід проводити в сторону виходу.
 • За остаточним шару свеженанесенной мастики наноситься кварцовий пісок (при необхідності) методом накидання або напилення. Пісок наноситься для створення адгезійного шару, якщо в подальшому планується укладання плитки, обштукатурювання, шпаклювання і т.п.

Після полімеризації мастики (через 24 години) надлишки піску прибирають і можна наносити наступні покриття. Повний набір міцності мастики досягається через 72 години.

Термін зберігання.

Термін зберігання складає 12 місяців. Необхідно зберігати в сухих і прохолодних складських умовах в заводських упаковках при температурі +5 … + 25 ° С в не пошкодженій заводській упаковці.

Техніка безпеки.

Матеріал не містить летючих органічних розчинників, вибухобезпечний.

Під час роботи надягайте захисні рукавички та окуляри.

Повинна бути забезпечена достатня вентиляція.
При попаданні в очі видаліть матеріал, промийте очі великою кількістю води, зверніться до лікаря.

При попаданні матеріалу на шкіру промийте великою кількістю води з милом, нанесіть захисний крем

×