IZOПЛАСТ-2 waterproof

Виробник:
Україна
Фасовка:
Мет. відро 10 л.+ Мет .відро 10л. = 20л.
Маса:
Кампаунд А 10 кг. + Компаунд Б 10 кг. = 20кг.
IZOПЛАСТ-2 waterproof – просочення є двокомпонентний компаунд, що складається з компонента А (основи) – гідроізолюючих спеціальних добавок в органічних розчинниках і компонента Б (затверджувача) – поліуретанового типу.
Просочення IZOПЛАСТ використовується в якості просочувального гидроизолирующего складу для виробів з мінеральних зв’язуючих – бетон, шифер, пінобетон, газобетон, цементно-піщаної стяжки, штукатурка, бруківка, різні види каменю, для додання їм міцності, усунення мікротріщин, заповнення дрібних пір, знепилювання поверхонь, і поліпшення адгезії до фінішного покриття.
Також, можливе застосування просочення як водонепроникний адгезійний шар для підвищення гідроізоляційної надійності рулонних і мастичних покрівель, які влаштовуються по мінеральним пористим основам.
Просочувальний гідроізоляційний компаунд IZOПЛАСТ характеризується глибокої проникаючої здатністю в пористу структуру (мікропори) конструкцій і споруд. Заповнивши пористу структуру, протягом певного часу просочення полимеризуется. Оброблені просоченням пористі основи набувають високі гідроізоляційні і гідрофобні (водовідштовхувальні) властивості, що захищає, конструкцій, що мають постійний або епізодичний контакт з водою.
Просочення повністю нейтралізує пил на поверхні, зміцнює і надійно захищає від впливу таких агресивних середовищ як розчини солей, кислот, лугів, різних окислювачів, і т.д.
Глибина проникнення просочення становить від 2 до 5 мм (в залежності від пористості основи). Слід зазначити, що вміст нелетких речовин в просочуванні «IZOПЛАСТ» досягає дуже високого значення – 45% при в’язкості всього 13 секунд. Завдяки цьому, просочення добре розтікається по поверхні і закупорює практично всі пори на зазначену глибину. Переважна більшість поширених просочень містять всього 8 – 15% нелетких речовин.
Матеріал може застосовуватися в промисловому і цивільному будівництві в конструкціях, які мають контакт з технічною та питною водою.
Просочення «IZOПЛАСТ» використовується:
- Гідроізоляція, зміцнення, обезпилювання просоченням покриття підлог і піщано-цементних стяжок, ж / б основ конструкцій чаш басейнів та ємностей, дерев’яних конструкцій і виробів з дерева, ДСП, ДВП, тощо., Металевих основ, асфальт.
- Підвищення надійності гідроізоляції покрівель з рулонних і мастичних матеріалів.
- Підвищення адгезійної міцності і водонепроникності «холодних» стиків при бетонуванні або ремонті (санації).
- Для захисту пористих матеріалів від механічного, атмосферного і хімічного впливу шляхом просочення.
- Для захисту поверхонь конструкцій від проникнення вологи.
Водоотталкивающая гідроізоляційна просочення для бетону знайшла широке застосування при будівництві та облаштуванні:
- відкритих бетонних майданчиків;
- при консервації не завершених будівельних конструкцій;
- складських приміщень;
- овоче- і зерно-сховищ;
- промислових холодильників;
- резервуарів для зберігання питної води;
- виробничих цехів;
- автомийок і автосервісів;
- паркінгів;
- тваринницьких ферм;
- торгових і виставкових залів;
- будівель житлового та адміністративного призначення.
- Клас клеїть речовини, які склеюють
- Просочення низькою в’язкості (високопронікающій).
- Склад глибоко проникає в пори матеріалу, діючи на молекулярному рівні, формує структурно нерозривні зв’язки створює єдине ціле з основою, утворюючи гідроізолюючу плівку, яка не змінюється під впливом води і захищає поверхню від впливу циклів «замерзання-розмерзання».
- Матеріал відрізняється сильною адгезією, володіє опірністю абразивного зносу і не ковзає.
- Універсальність при взаємодії з іншими складами, поверх нього можна наносити декоративні обробки (фарба, штукатурка, керамічна плитка, розпис і т.д.).
- Після полімеризації має високу хім стійкість і міцність; (стійкість до атмосферних впливів, морській і прісній воді, масел, жирів, виробничих кислот, лугів і органічних розчинників).
- Зручне співвідношення змішування компонентів (А + Б) (1: 1 по обсягу).
- Просочення не надає токсичного впливу на навколишнє середовище, може використовуватися в конструкціях, яки контактують з питною водою.
- Компаунди прості у використанні, не вимагають складних заходів з підготовки поверхонь.
- Легко наноситься пензлем, безповітряним фарборозпилювачем забезпечуючи високу продуктивність.
- Температура застосування від -20 до 40 ° С.
- Володіє високою стабільністю властивостей протягом всього терміну служби.
- Економічна витрата.
В залежності від пористості і цілей роботи в діапазоні 0.15-0.4 кг. / м².
Випробування проводяться на бетоні марки М200.
При використанні з метою гідра захисту конструкцій витрата складає до 120 г / м².
В окремих випадках, наприклад, зміцнення і гідроізоляція сильно вивітрених і тріщинуватих шарів основ витрата може скласти до 0.8 кг. / м².
Двокомпонентна поліуретанова просочення IZOПЛАСТ утворюється в результаті хімічної реакції при змішуванні органічних розчинників компонента (А) і затверджувачем компонента (Б) поліуретанового типу (МДІ). Обидва компоненти системи IZOПЛАСТ є рідкими.
Застосування компаунда «IZOПЛАСТ» має здійснюватися відповідно до інструкції, що додається виробником. Чітке дотримання правил і рекомендацій значно впливає на кінцевий результат виконуваних робіт.
Процес просочення пористих конструкцій компаундом «IZOПЛАСТ» містить наступні етапи:
Попередня підготовка поверхні.
- Очистити поверхню від бруду, пилу, нашарувань штукатурних або оздоблювальних матеріалів (механічне або ручне видалення).
- Осушити поверхню за допомогою вентилятора (в теплих погодних умовах) або теплогенератора (в холодних погодних умовах).
- Залишкова вологість бетону не повинна перевищувати 12%, що забезпечує високу його надійність і мінімально необхідний показник міцності (на відрив і зсув близько 2 МПа, на стиск – не менше ніж 20 МПа).
- Знепилити поверхню (промисловий пилосос).
Приготування складу
Потрібна кількість компонента «А» змішується з компонентом «В» в пропорції 1: 1 при температурі не нижче + 5 ° С.
У холодну пору року компоненти компаунда за одну добу до використання повинні знаходитися при температурі не нижче + 5 ° С.
Нанесення просочення.
Компаунд наноситься на поверхню конструкції рівномірно валиком, флейцем або фарборозпилювачем безповітряним в кілька технологічних прийомів. Кількість шарів компаунда «IZOПЛАСТ» не обмежена, але оптимальним є 1-3 шари. Кожен наступний шар наноситься тільки після вбирання попереднього (зникнення «мокрого глянцю» на поверхні основи, але не пізніше 12 годин після нанесення попереднього шару).
Оброблювана поверхня вводиться в експлуатацію на 2 добу після закінчення просочувальних робіт з обов’язкової попередньої вологої обробкою поверхні на другу і третю добу. Номінальну міцність просочена поверхня знаходить на другу добу після нанесення.
Додаткові можливості використання компаундов «IZOПЛАСТ».
Для зменшення в’язкості компаундов «IZOПЛАСТ» можна додавати розчинник в обсязі не більше 15%.
Для підвищення міцності покриття (на стирання) в компаунди «IZOПЛАСТ» додають міцні дрібнодисперсні матеріали (цемент, кварцовий пісок, гранітну пил і т.п.)
Оброблена просоченням поверхня може покриватися декоративними лакофарбовими матеріалами (НЦ, УР, ЕП та ін), бітумними , полімерними мастиками або штукатуритися. Поверхня бетону перестає липнути приблизно через годину після обробки в залежності від температури навколишнього середовища. Просочення можна використовувати як у випадку прямого, так і зворотного тиску води. Роботи з просоченням можуть проводитися як влітку, так і взимку від -20 ° С до + 40 ° С.
Грамотно проведене зміцнення бетонних поверхонь стане надійним захистом від вбирання води, масел, хімічних розчинників і інших рідин. Але гідроізоляція бетону, яка виконана за допомогою просочень, не захистить від впливу грунтових вод. Такі проблеми ефективно вирішуються за допомогою комплексної гідроізоляції бетонних поверхонь.
Упаковка компаунда.
Матеріал поставляється у вигляді двох компонентів «IZOПЛАСТ-А» і «IZOПЛАСТ-Б» в металевій тарі або п / у каністрах об’ємом від 5 до 200л, в залежності від умов транспортування і побажань замовника.
Зберігання.
12 місяців при зберіганні у власній упаковці в прохолодному і сухому приміщенні.
Техніка безпеки.
Поліуретанова композиція містить ЛЗР, тому при роботі з нею слід дотримуватися всіх правил техніки безпеки, які регламентують роботу з лакофарбовими матеріалами типу ХВ, НЦ, ПУ, ПФ і т.д., зокрема заборона на роботу поблизу відкритого вогню. Всі поліуретанові матеріали в первинному стані відносяться до шкідливих речовин, тому роботи з цими матеріалами слід проводити в гумових рукавичках, захисних окулярах і спецодязі в добре провітрюваних приміщеннях з використанням респіратора типу РУ-60 або РУ-60М. Зберігати розчини необхідно вдалині від відкритого вогню, джерел вологи, тепла і сонячного світла. При попаданні композиції або її розчинів на ділянки шкіри, необхідно відразу ж промити її великою кількістю води з милом. У разі потрапляння композиції або ж її розчинів в очі, негайно промити водою і, в разі необхідності, звернутися до лікаря.