Купить IZOПЛАСТ-2 waterproof - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOПЛАСТ-2 waterproof

Виробник:
Україна

Фасовка:
Мет. відро 10 л.+ Мет .відро 10л. = 20л.

Маса:
Кампаунд А 10 кг. + Компаунд Б 10 кг. = 20кг.

IZOПЛАСТ-2 waterproof – просочення є двокомпонентний компаунд, що складається з компонента А (основи) – гідроізолюючих спеціальних добавок в органічних розчинниках і компонента Б (затверджувача) – поліуретанового типу.

Просочення IZOПЛАСТ використовується в якості просочувального гидроизолирующего складу для виробів з мінеральних зв’язуючих – бетон, шифер, пінобетон, газобетон, цементно-піщаної стяжки, штукатурка, бруківка, різні види каменю, для додання їм міцності, усунення мікротріщин, заповнення дрібних пір, знепилювання поверхонь, і поліпшення адгезії до фінішного покриття.

Також, можливе застосування просочення як водонепроникний адгезійний шар для підвищення гідроізоляційної надійності рулонних і мастичних покрівель, які влаштовуються по мінеральним пористим основам.

Просочувальний гідроізоляційний компаунд IZOПЛАСТ характеризується глибокої проникаючої здатністю в пористу структуру (мікропори) конструкцій і споруд. Заповнивши пористу структуру, протягом певного часу просочення полимеризуется. Оброблені просоченням пористі основи набувають високі гідроізоляційні і гідрофобні (водовідштовхувальні) властивості, що захищає, конструкцій, що мають постійний або епізодичний контакт з водою.

Просочення повністю нейтралізує пил на поверхні, зміцнює і надійно захищає від впливу таких агресивних середовищ як розчини солей, кислот, лугів, різних окислювачів, і т.д.

Глибина проникнення просочення становить від 2 до 5 мм (в залежності від пористості основи). Слід зазначити, що вміст нелетких речовин в просочуванні «IZOПЛАСТ» досягає дуже високого значення – 45% при в’язкості всього 13 секунд. Завдяки цьому, просочення добре розтікається по поверхні і закупорює практично всі пори на зазначену глибину. Переважна більшість поширених просочень містять всього 8 – 15% нелетких речовин.

Матеріал може застосовуватися в промисловому і цивільному будівництві в конструкціях, які мають контакт з технічною та питною водою.

Просочення «IZOПЛАСТ» використовується:

 1. Гідроізоляція, зміцнення, обезпилювання просоченням покриття підлог і піщано-цементних стяжок, ж / б основ конструкцій чаш басейнів та ємностей, дерев’яних конструкцій і виробів з дерева, ДСП, ДВП, тощо., Металевих основ, асфальт.
 2. Підвищення надійності гідроізоляції покрівель з рулонних і мастичних матеріалів.
 3. Підвищення адгезійної міцності і водонепроникності «холодних» стиків при бетонуванні або ремонті (санації).
 4. Для захисту пористих матеріалів від механічного, атмосферного і хімічного впливу шляхом просочення.
 5. Для захисту поверхонь конструкцій від проникнення вологи.

Водоотталкивающая гідроізоляційна просочення для бетону знайшла широке застосування при будівництві та облаштуванні:

 • відкритих бетонних майданчиків;
 • при консервації не завершених будівельних конструкцій;
 • складських приміщень;
 • овоче- і зерно-сховищ;
 • промислових холодильників;
 • резервуарів для зберігання питної води;
 • виробничих цехів;
 • автомийок і автосервісів;
 • паркінгів;
 • тваринницьких ферм;
 • торгових і виставкових залів;
 • будівель житлового та адміністративного призначення.
 1. Клас клеїть речовини, які склеюють
 2. Просочення низькою в’язкості (високопронікающій).
 3. Склад глибоко проникає в пори матеріалу, діючи на молекулярному рівні, формує структурно нерозривні зв’язки створює єдине ціле з основою, утворюючи гідроізолюючу плівку, яка не змінюється під впливом води і захищає поверхню від впливу циклів «замерзання-розмерзання».
 4. Матеріал відрізняється сильною адгезією, володіє опірністю абразивного зносу і не ковзає.
 5. Універсальність при взаємодії з іншими складами, поверх нього можна наносити декоративні обробки (фарба, штукатурка, керамічна плитка, розпис і т.д.).
 6. Після полімеризації має високу хім стійкість і міцність; (стійкість до атмосферних впливів, морській і прісній воді, масел, жирів, виробничих кислот, лугів і органічних розчинників).
 7. Зручне співвідношення змішування компонентів (А + Б) (1: 1 по обсягу).
 8. Просочення не надає токсичного впливу на навколишнє середовище, може використовуватися в конструкціях, яки контактують з питною водою.
 9. Компаунди прості у використанні, не вимагають складних заходів з підготовки поверхонь.
 10. Легко наноситься пензлем, безповітряним фарборозпилювачем забезпечуючи високу продуктивність.
 11. Температура застосування від -20 до 40 ° С.
 12. Володіє високою стабільністю властивостей протягом всього терміну служби.
 13. Економічна витрата.

В залежності від пористості і цілей роботи в діапазоні 0.15-0.4 кг. / м².

Випробування проводяться на бетоні марки М200.
При використанні з метою гідра захисту конструкцій витрата складає до 120 г / м².

В окремих випадках, наприклад, зміцнення і гідроізоляція сильно вивітрених і тріщинуватих шарів основ витрата може скласти до 0.8 кг. / м².

Двокомпонентна поліуретанова просочення IZOПЛАСТ утворюється в результаті хімічної реакції при змішуванні органічних розчинників компонента (А) і затверджувачем компонента (Б) поліуретанового типу (МДІ). Обидва компоненти системи IZOПЛАСТ є рідкими.

Застосування компаунда «IZOПЛАСТ» має здійснюватися відповідно до інструкції, що додається виробником. Чітке дотримання правил і рекомендацій значно впливає на кінцевий результат виконуваних робіт.

Процес просочення пористих конструкцій компаундом «IZOПЛАСТ» містить наступні етапи:

Попередня підготовка поверхні.

 1. Очистити поверхню від бруду, пилу, нашарувань штукатурних або оздоблювальних матеріалів (механічне або ручне видалення).
 2. Осушити поверхню за допомогою вентилятора (в теплих погодних умовах) або теплогенератора (в холодних погодних умовах).
 3. Залишкова вологість бетону не повинна перевищувати 12%, що забезпечує високу його надійність і мінімально необхідний показник міцності (на відрив і зсув близько 2 МПа, на стиск – не менше ніж 20 МПа).
 4. Знепилити поверхню (промисловий пилосос).

Приготування складу
Потрібна кількість компонента «А» змішується з компонентом «В» в пропорції 1: 1 при температурі не нижче + 5 ° С.
У холодну пору року компоненти компаунда за одну добу до використання повинні знаходитися при температурі не нижче + 5 ° С.

Нанесення просочення.

Компаунд наноситься на поверхню конструкції рівномірно валиком, флейцем або фарборозпилювачем безповітряним в кілька технологічних прийомів. Кількість шарів компаунда «IZOПЛАСТ» не обмежена, але оптимальним є 1-3 шари. Кожен наступний шар наноситься тільки після вбирання попереднього (зникнення «мокрого глянцю» на поверхні основи, але не пізніше 12 годин після нанесення попереднього шару).
Оброблювана поверхня вводиться в експлуатацію на 2 добу після закінчення просочувальних робіт з обов’язкової попередньої вологої обробкою поверхні на другу і третю добу. Номінальну міцність просочена поверхня знаходить на другу добу після нанесення.

Додаткові можливості використання компаундов «IZOПЛАСТ».

Для зменшення в’язкості компаундов «IZOПЛАСТ» можна додавати розчинник в обсязі не більше 15%.
Для підвищення міцності покриття (на стирання) в компаунди «IZOПЛАСТ» додають міцні дрібнодисперсні матеріали (цемент, кварцовий пісок, гранітну пил і т.п.)

Оброблена просоченням поверхня може покриватися декоративними лакофарбовими матеріалами (НЦ, УР, ЕП та ін), бітумними , полімерними мастиками або штукатуритися. Поверхня бетону перестає липнути приблизно через годину після обробки в залежності від температури навколишнього середовища. Просочення можна використовувати як у випадку прямого, так і зворотного тиску води. Роботи з просоченням можуть проводитися як влітку, так і взимку від -20 ° С до + 40 ° С.

Грамотно проведене зміцнення бетонних поверхонь стане надійним захистом від вбирання води, масел, хімічних розчинників і інших рідин. Але гідроізоляція бетону, яка виконана за допомогою просочень, не захистить від впливу грунтових вод. Такі проблеми ефективно вирішуються за допомогою комплексної гідроізоляції бетонних поверхонь.

Упаковка компаунда.

Матеріал поставляється у вигляді двох компонентів «IZOПЛАСТ-А» і «IZOПЛАСТ-Б» в металевій тарі або п / у каністрах об’ємом від 5 до 200л, в залежності від умов транспортування і побажань замовника.

Зберігання.

12 місяців при зберіганні у власній упаковці в прохолодному і сухому приміщенні.

Техніка безпеки.

Поліуретанова композиція містить ЛЗР, тому при роботі з нею слід дотримуватися всіх правил техніки безпеки, які регламентують роботу з лакофарбовими матеріалами типу ХВ, НЦ, ПУ, ПФ і т.д., зокрема заборона на роботу поблизу відкритого вогню. Всі поліуретанові матеріали в первинному стані відносяться до шкідливих речовин, тому роботи з цими матеріалами слід проводити в гумових рукавичках, захисних окулярах і спецодязі в добре провітрюваних приміщеннях з використанням респіратора типу РУ-60 або РУ-60М. Зберігати розчини необхідно вдалині від відкритого вогню, джерел вологи, тепла і сонячного світла. При попаданні композиції або її розчинів на ділянки шкіри, необхідно відразу ж промити її великою кількістю води з милом. У разі потрапляння композиції або ж її розчинів в очі, негайно промити водою і, в разі необхідності, звернутися до лікаря.

×