Купить IZOТОН - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

IZOТОН

Виробник:
Україна

Фасовка:
Мет. відро 10 л + Мет .відро 10 л = 20 л

Маса:
Компаунд А 12 кг + Компаунд Б 8 кг = 20 кг

У перерахунку на літри по щільності:
Компаунд А (10 л) + Компаунд Б (7 л) = 17 л

ZOТОН – являє собою сучасний двокомпонентний матеріал на поліуретановій основі, що включає в себе поліуретанові компоненти «IZOТОН-А» і «IZOТОН-В».
Застосовується в комплексному покритті для гідроізоляції і захисту від корозії металевих, залізобетонних поверхонь і дерева , а також для отримання хімічно стійкого і зносостійкого лакофарбового покриття, що захищає поверхню від впливу середовищ кислотного та лужного характеру, агресивних газів, сольових розчинів в промисловому середовищі.
Наявні сертифікати і експертні висновки:

Експертний висновок ( Д/П «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій (ДП НДІБК) ВРВ-311-1004.11-001. 15.03.2012 г.)

Матеріал може застосовуватися в промисловому і цивільному будівництві в конструкціях, які мають контакт з технічною та питною водою.

Об’єкти застосування.

 • Залізобетонні і металеві конструкції мостів і транспортних магістралей.
 • Пристрій захисних покриттів на об’єктах атомної енергетики, обладнання електростанцій, внутрішні поверхні вагонів-мінераловозів, металеві підлоги, суднобудування.
 • Очисні споруди, технічні басейни, резервуари для води та ін.
 • Об’єкти сільськогосподарського призначення: підлоги, ванни навозоудаления, сховища кормів і т.п.
 • Для обробки місць зберігання хімікатів або харчових виробництв, складських приміщень, туалетів, лабораторій.
 • АЗС, паркінги, автомобільні сервіси, автомийки, майстерні.
 • Виробничі цехи, в тому числі харчової та фармацевтичної промисловості.
 • Складські приміщення, холодильні та морозильні камери.
 • Металеві конструкції, ємності резервуари для, нафти, дизельного палива, бензину, розчинів кислот, лугів, кислот, спиртів.
 • Для внутрішньої і зовнішньої гідроізоляції з / б конструкцій.
 1. Унікальна молекулярна структура обумовлює низьку проникність покриттів для агресивних речовин, що дозволяє захистити залізобетонні і металеві поверхні, які постійно контактують з агресивними середовищами на термін не менше 10 років.
 2. Матеріал відрізняється сильною адгезією, надзвичайно висока зносостійкість дозволяє захищати поверхні від постійних абразивних і механічних впливів.
 3. Після полімеризації має високу хімстійкістю і міцністю; (Стійкість до атмосферних впливів, морській і прісній воді, масел, жирів, виробничим органічних кислот: оцтова, молочна, масляна і винна, лугів і органічних розчинників до впливу бензину).
 4. Покриття не робить токсичного впливу на навколишнє середовище, може використовуватися в конструкціях, що контактують з питною водою.
 5. Легко наноситься пензлем, безповітряним фарборозпилювачем забезпечуючи високу продуктивність.
 6. Температура застосування від -5 до 40 ° С дозволяє працювати практично в будь-який час року.
 7. Широкий інтервал температур експлуатації: від -60 до + 80 ° С.
 8. Допускається нагрівання і типова очищення парою при температурі до + 180 ° С.
 9. Економічність, високі механічні і хімічні властивості поліуретанової фарби дозволяють забезпечити мінімальну витрату.
 10. Ціна поліуретанової фарби IZOТОН на 20-50% менше, ніж матеріали з аналогічними властивостями інших вітчизняних і зарубіжних виробників.

Витрата матеріалу залежить від пористості і цілей роботи.

Середня витрата на один шар складає 130 150 м / м².

Двокомпонентне поліуретанове покриття IZOТОН утворюється в результаті хімічної реакції при змішуванні поліуретанової емалі компонент (А) і затверджувачем компонента (Б).

Обидва компоненти системи IZOТОН є рідкими.

Застосування компаунда «IZOТОН» має здійснюватися відповідно до інструкції, що додається виробником. Чітке дотримання правил і рекомендацій значно впливає на кінцевий результат виконуваних робіт.

Процес нанесення фарби «IZOТОН» містить наступні етапи:

Попередня підготовка поверхні.

Перед нанесенням фарби необхідно:
а) Осушити поверхню за допомогою вентилятора (в теплих погодних умовах) або теплогенератора (в холодних погодних умовах);
б) Перед початком роботи бетонну поверхню слід максимально вирівняти, зняти цементне молочко, очистити від напливів розчину (бетону та ін.), бруду, жирових плям, а для металевої поверхні максимально розпушити іржу (механічне або ручне видалення);
в) знепилити поверхню (промисловий пилосос, повітряний компресор);
г) Перед нанесенням компаунда «IZOТОН» слід прогрунтувати поверхню конструкції компаундом «IZOПЛАСТ-1primer».

Приготування складу.

Оскільки фарба двокомпонентна, то для початку потрібно ретельно перемішати перший компонент емаль ( А ), а потім додати до нього другий компонент затверджувач ( В ).

При додаванні затверджувача, емаль безперервно і ретельно перемішують!

Потрібну кількість компонента «А» змішується з компонентом «В» в пропорції (А 1.5) 🙁 В 1) при температурі не нижче 50 ° С.

На 1 кг. загального вагової кількості матеріалу доводиться:

компонент (А) – 500 мл. поліуретанової емалі;

компонент (В) – 350 мл. затверджувача.

Після процедури повторного перемішування фарба готова до застосування.

У холодну пору року компоненти покриття за одну добу до використання повинні знаходитися в теплому приміщенні при температурі не нижче 15 ° С.

Нанесення покриття.

Для досягнення максимального зчеплення і повного прояву властивостей продукту потрібно належним чином підготувати основу. За допомогою будь-якого інструменту механічним способом підготувати чисту, суху, вільну від забруднюючих речовин поверхню з певним профілем шорсткості.

Після чого грунтується поліуретанової ґрунтовкою «IZOПЛАСТ-1primer» забезпечуючи глибоке просочення і зміцнення поверхні бетону і міцне зчеплення поліуретанових фарб з підставою. З дерев’яними і металевими поверхнями поліуретанові грунтовки утворюють хімічний зв’язок, що забезпечує вкрай міцне зчеплення з поверхнею.

Наносити поліуретанову емаль можна при мінімальній температурі + 5 ° С і відносній вологості повітря не більше 80%. (умови утворення точки роси на поверхні, що фарбується повинні бути відсутніми).

Компаунд наноситься рівномірно методом пневматичного, безповітряного розпилення, хутряним валиком, флейцем в кілька технологічних прийомів. Кількість шарів компаунда «IZO-ТОН» не обмежена, але оптимальним є 1-3 шари. Кожен наступний шар наноситься тільки після вбирання попереднього (зникнення «мокрого глянцю» на поверхні основи, але не пізніше 12 годин після нанесення попереднього шару).

Оброблювана поверхня вводиться в експлуатацію на 5 добу після закінчення оздоблювальних робіт. Номінальну міцність просочена поверхня отримує на другу добу після нанесення.

Для підвищення міцності покриття (на стирання) в компаунди «IZOТОН» додають дрібнодисперсні міцні матеріали (кварцовий пісок, алюмінієва пудра).

Упаковка компаунда.

Компаунд поставляється у вигляді двох компонентів «IZO-ТОН А» і «IZO-ТОН Б» в металевій тарі об’ємом 5-200л., В залежності від умов транспортування і побажань замовника.

Зберігання.

12 місяців при зберіганні у власній упаковці в сухому приміщенні.

Техніка безпеки.

Поліуретанова композиція містить ЛЗР, тому при роботі з нею слід дотримуватися всіх правил техніки безпеки, які регламентують роботу з лакофарбовими матеріалами, зокрема заборона на роботу поблизу відкритого вогню. Всі поліуретанові матеріали в первинному стані відносяться до шкідливих речовин, тому роботи з цими матеріалами слід проводити в гумових рукавичках, захисних окулярах і спецодязі в добре провітрюваних приміщеннях з використанням респіратора типу РУ-60 або РУ-60М. Зберігати розчини необхідно вдалині від відкритого вогню, джерел вологи, тепла і сонячного світла. При попаданні композиції або її розчинів на ділянки шкіри, необхідно відразу ж промити її великою кількістю води з милом. У разі потрапляння композиції або ж її розчинів в очі, негайно промити водою і, в разі необхідності, звернутися до лікаря.

×