Купить БС-13 пакет - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Концентрат БС-13 для дерев’яних конструкцій

Огне-биозащита для дерева БС-13

Виробник:
Україна

Упаковка:
Пакет

Маса:
1,0 кг

ВОГНЕбіозахист деревини ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБІТ

Дерево виглядає дуже красиво, але разом з цим має таку недолік як займистість і піддається руйнуванню природними процесами (цвіль, гниття, вигоряння і т.п.). Для захисту матеріалу від цих негативних факторів використовують спеціальні засоби, такі як вогне-біозахист для дерева БС-13, який значно подовжує життя матеріалу.

Концентрат БС-13 дерев’яних конструкцій – це сухий склад, призначений для ефективного вогні-біозахисту дерева від загоряння. Він відмінно справляється з такими проблемами як комахи, цвіль, грибки і гниття. Даний засіб вітчизняного виробника є одним з найдоступніших і затребуваних.

Купити вогнебіозахист для дерева БС-13 (ГОСТ 28815-96)

У нашій компанії ви можете замовити або купити концентрат БС-13 для дерев’яних конструкцій за доступною ціною без зайвих витрат часу. Наша продукція відрізняється своєю високою якістю, ефективністю і простотою в застосуванні. Для того щоб купити вогне-біозахист деревини для внутрішніх робіт, заповніть форму на сайті або зв’яжіться з нашими менеджерами, які з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію про товар і допоможуть оформити замовлення.

Вогне-біозахист деревини для внутрішніх робіт використовується на об’єктах і підприємствах з підвищеними вимогами пожежної безпеки. Засіб застосовують для обробки:

 • пиломатеріалів, щоб продовжити їх термін служби при тривалому зберіганні або перевезенні.
 • тропильних систем з дерева.
 • підлог, стін, перегородок та інших дерев’яних поверхонь.

Високі експлуатаційні характеристики вогні-біозахисту, деревина набуває завдяки прояву комплексу властивостей, якими володіє концентрат БС-13 до дерев’яних конструкцій.

 1. Забезпечує I-II клас вогнезахисту і 7 клас біозахисту;
 2. Огне-биозащита древесины предназначена для внутренних работ и применяется в жилых домах благодаря экологической чистоте;
 3. Переводит древесину из класса легковоспламеняющихся материалов до класса трудно возгораемых;
 4. Обладает высокой проникающей способностью за счет капиллярного проникновения и диффузионного перераспределения;
 5. Сохраняет цвет и структуру дерева;
 6. Не препятствует дальнейшему окрашиванию, лакированию, склеиванию;
 7. Прост в использовании;
 8. Низкий расход;
 9. Сертифицирован в МЧС.

Середня витрата готового розчину вогні-біозахисту для дерева БС-13 становить 500 мл. / М2 при двошарової обробці.

Середня витрата сухого концентрату складає 115 г. / м2.

Один кілограм концентрату дозволяє обробити 10-15 м2.

Витрата розчину антисептика-антипірену БС-13 може змінюватися – залежно від типу деревини та якості обробленої деревини.

Концентрат БС-13 дерев’яних конструкцій готується безпосередньо на місці застосування. Необхідна кількість сухого складу (з розрахунку 1 кілограм на 5 літрів води) розчинити в теплій воді (35-40 ° С). Після з’єднання, розчин необхідно добре перемішати і рівномірно нанести на поверхню зручним для вас способом (за допомогою пензлика, валика, обприскувача або зануривши в ємність). При цьому температура в приміщенні повинна бути не нижче 50 ° С.

Витрата готового концентрату вогні-біозахисту для дерева БС-13 залежить від типу і якості матеріалу (кілограм складу в середньому дозволяє обробити від 10 до 15 м2).

Після використання розчину, дерево переходить в клас важкозаймистих матеріалів, що гарантує його надійний захист від загоряння. При поверхневому нанесенні на дерево концентрат гарантує ІІ клас вогнезахисту, а якщо обробити його в автоклаві, підвищується до І класу.

Засіб має VII клас біозахисту, тому запобігає появі різних комах, плісняви, грибка і захищає матеріал від гниття. Крім того, зберігається природний вигляд і колір дерева. Після використання концентрату дерево можна лакувати, фарбувати і склеювати.

Зверніть увагу! Мерзлу поверхню обробляти не можна!

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:: При роботі з концентратом БС-13 рекомендується використовувати спеціальні окуляри і рукавички. При попаданні засобу на шкіру, слід негайно промити ділянку великою кількістю води.

×