Купить Вогнезахисні матеріали - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

ВОГНЕЗАХИСНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА

Продукт

Призначення продукту

Упаковка

Ціна

Опис

Концентрат БС-13 вогнезахисний матеріал для обробки дерев’яних будівельних конструкцій з метою зниження їх горючості і наданню їм антисептичних властивостей.

Вогнезахист: I-II клас Біозахист: VII клас

1 кг.

86грн.

Готовий розчин БС-13 вогнезахисний матеріал призначений для обробки дерев’яних конструкцій з метою зниження їх горючості і наданню їм антисептичних властивостей.

Вогнезахист: I-II клас Біозахист: VII клас

10 л.

230грн.

Концентрат ХМББ-3324для зовнішніх робіт призначений для обробки дерев’яних будівельних конструкцій, що забезпечує високу ступінь вогні-біозахисту, захищає деревину від біологічного руйнування.

Вогнезахист: I-II клас Біозахист: XIII клас

1 кг.

115грн.

Готовый розчин ХМББ-3324 для зовнішніх робіт призначений для обробки дерев’яних будівельних конструкцій, що забезпечує високу ступінь вогні-біозахисту, захищає деревину від біологічного руйнування.

Вогнезахист: I-II клас Біозахист: VII-XIII клас

10 л.

230грн.

ФСГ-1 Концентрат призначений для поверхневої вогне-біозахисний обробки тканин, ковроліну, соломи, очерету, пакувального паперу і виробів з очерету.

Вогнезахист: I-II клас Біозахист: VII-XIII клас

5 л.

1500грн.

Вогнезахисні матеріали для дерев’яних будівельних конструкцій

Як красиво виглядають будинки і споруди та взагалі будь-які споруди з дерева! До того ж цей матеріал натурального походження. Але, незважаючи на всі переваги, він має один великий недолік – легко піддається загоряння. Проблема обробки дерев’яних будівельних конструкцій вогнезахисними матеріалами займає одне з перших місць вже на етапі будівництва. Тому настійно рекомендують використовувати вогнезахисні матеріали для будівництва.

Застосовують два класи вогнезахисних матеріалів для дерев’яних будівельних конструкцій:

  • Перший скорочує масу деревини під час пожежі на 9%, а час впливу до 2,5 годин, що забезпечує низький ступінь займистості деревини.
  • Другий клас скорочує масу деревини від 9 до 30%, а час впливу до 90 хвилин (деревина стає важкозаймиста).

Слід враховувати, що вогнезахисні матеріали для внутрішніх робіт (як і для зовнішніх) необхідно застосовувати різних класів. Для найменш стійких при горінні ділянок рекомендується використовувати вогнезахист першого класу.

Найефективніші вогнезахисні матеріали для обробки дерев’яних будівельних конструкцій є просочення. Вони глибоко проникають в матеріал деревини, роблячи її більш надійною і захищають від загоряння. При цьому зберігаючи гарний природний вигляд дерева, не приховуючи його поверхні.

Де купити вогнезахисні матеріали для дерев’яних конструкцій

Наша компанія пропонує вам якісні та ефективні вогнезахисні матеріали для дерев’яних будівельних конструкцій в різних формах:

  • вже готові до застосування розчини;
  • концентрати для самостійного приготування.

Всі вони мають високу якість, їх відмінність лише в зручності для вас. Наші вогнезахисні просочення мають ряд переваг:

  • мають високий ступінь вогнезахисту;
  • дуже корисні для дерева, запобігають руйнуванню матеріалу;
  • ззахищає деревину від гниття і грибка, продовжуючи їй життя;
  • зберігають колір і структуру дерева;
  • екологічно чисті, тому повністю безпечні для здоров’я людей;
  • прості у використанні.

У нас ви можете замовити або купити вогнезахисні матеріали для обробки дерев’яних конструкцій за доступною ціною прямо зараз. Для цього достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону або напишіть нам на пошту. Наші професійні консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть вам зробити вибір або оформити замовлення.

×