Купить БС-13 - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Готовий розчин БС-13 для дерев’яних конструкцій

готовый раствор БС-13 для деревянных конструкций

Виробник::
Україна

Упаковка:
Каністра

Об’єм:
10 л

Коли витрачаєш гроші на дорогі натуральні матеріали для будівництва, хочеться щоб вони прослужили довгий час. Незважаючи на гарний зовнішній вигляд, екологічність і безліч інших достоїнств, такий матеріал як деревина легко піддається займистості і біологічного руйнування. Тому рекомендується використовувати готовий розчин БС-13 для дерев’яних конструкцій. Даний засіб вітчизняного виробництва є одним з найдоступніших і затребуваних для вогне-біозахисту.

Готовий розчин БС-13 для вогне-біозахисту деревини(ГОСТ 28815-96)має VII клас біозахисту, має антисептичні властивості, тому запобігає появі різних комах, плісняви, грибка і захищає матеріал від гниття. Крім того, зберігається природний вигляд і колір дерева. Після використання концентрату дерево можна лакувати, фарбувати і склеювати.

КУПИТИ ГОТОВИЙ РОЗЧИН БС-13 ДЛЯ ВОГНІ-біозахисту деревини

У нашій компанії ви можете замовити або купити готовий розчин БС-13 для дерев’яних конструкцій за доступною ціною без зайвих витрат часу. Наша продукція відрізняється своєю високою якістю, ефективністю і простотою в застосуванні. Для того щоб купити вогне-біозахист деревини для внутрішніх робіт, заповніть форму на сайті або зв’яжіться з нашими менеджерами, які з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію про товар і допоможуть оформити замовлення.

Готовий розчин БС-13 для вогне-біозахисту деревини рекомендується використовувати на об’єктах і підприємствах з підвищеними вимогами пожежної безпеки. Розчин застосовується для внутрішніх будівельних робіт і обробки:

 • пиломатеріалів, щоб продовжити їх термін служби при тривалому зберіганні або перевезенні.
 • стропильних систем з дерева.
 • дерев’яних підлог, стін, перегородок та інших поверхонь.

Високі експлуатаційні характеристики вогні-біозахисту, деревина набуває завдяки прояву комплексу властивостей, якими володіє готовий розчин БС-13 для дерев’яних конструкцій.

 1. Забезпечує I-II клас вогнезахисту і 7 клас біозахисту;
 2. Призначений спеціально для застосування в житлових будинках екологічно чистий
 3. Перекладає деревину з класу легкозаймистих матеріалів до класу важко займистих;
 4. Має високу проникаючу здатність за рахунок капілярного проникнення і дифузійного перерозподілу;
 5. Зберігає колір і структуру дерева;
 6. Не перешкоджає подальшому фарбуванню, лакуванню, склеювання;
 7. Простий у використанні;
 8. Низька витрата;
 9. Сертифікований в МНС.

Середня витрата готового розчину для вогне-біозахисту деревини становить 500 мл. / М2 при двошарової обробці.

При ємності 10 літрів готового розчину дозволяє обробити 15-20 м2.

Витрата розчину антисептика-антипирина БС-13 може змінюватися – залежно від типу деревини та якості обробленої деревини.

Готовий до застосування.

Перед нанесенням розчину необхідно підготувати деревину, очистивши від пилу і бруду. Матеріал повинен відповідати стандартам ГОСТ 30219 п. 3.1, бути природного стану, без шару фарби або оліфи, а вологість повинна бути в межах 16%.

Розчин необхідно добре перемішати і рівномірно нанести на поверхню зручним для вас способом (за допомогою пензлика, валика, обприскувача або зануривши в ємність). При цьому температура в приміщенні повинна бути не нижче 50 ° С.

Витрата готового концентрату залежить від типу і якості матеріалу (10 л складу в середньому дозволяє обробити від 15 до 20 м2).

Після використання розчину, дерево переходить в клас важкозаймистих матеріалів, що гарантує його надійний захист від загоряння. При поверхневому нанесенні на дерево концентрат гарантує ІІ клас вогнезахисту, а якщо обробити його в автоклаві, вогнезахист підвищується до І класу.

Зверніть увагу! Мерзлу поверхню обробляти не можна!

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При роботі з готовим розчином БС-13 рекомендується використовувати спеціальні окуляри і рукавички. При попаданні засобу на шкіру, слід негайно промити ділянку великою кількістю води.

×