Купить ФСГ-1 концентрат - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Концетрат ФСГ-1 з вогнезахисним і антисептичними властивостями

концетрат ФСГ-1

Виробник:
Україна

Упаковка:
Каністра

Об’єм:
5 л

Як часто виникають непередбачені ситуації, які загрожують життю людини. Навіть в таких, здавалося б, звичайні речі і матеріалах як тканини, килимові покриття, пакувальний папір і т.п. може таїтися небезпека. Всі вони належать до групи легкозаймистих матеріалів, а також можуть накопичувати бактерії, що часто призводять до алергічних реакцій та інших хвороб. Щоб цього уникнути, необхідно обробляти їх спеціальними засобами, одним з яких є концентрат ФСГ-1 з вогнезахисними і антисептичними властивостями. Він підійде вам в тому випадку, якщо ви хочете:

 • купити вогнебіозахист і антисептик для тканин;
 • вогнебіозахист і антисептик для ковроліну;
 • вогнебіозахист і антисептик для соломи;
 • вогнебіозахист і антисептик для тростиника;
 • вогнебіозахист і антисептик для пакувального паперу;
 • вогнебіозахист і антисептик для виробів з очерету.

Для того щоб придбати універсальний концентрат заповніть форму на сайті або зв’яжіться з нашими менеджерами, які з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію про товар і допоможуть оформити замовлення.

концентратів ФСГ-1 з вогнезахисними і антисептичними властивостями абсолютно екологічно безпечне і відповідає нормам ГОСТ. Тому його настійно рекомендується використовувати на об’єктах і підприємствах з підвищеними вимогами пожежної безпеки, таких як фотостудії, театри, кафе, ресторани та інших громадських місцях, де присутні вищеперелічені матеріали. Може застосовуватися в комплексі з гидрофобизатором IZO-PROTECT для зовнішніх робіт.

Це ефективний засіб, який також використовується як:

  • купити вогнебіозахист і антисептик для тканин;
  • вогнебіозахист і антисептик для ковроліну;
  • вогнебіозахист і антисептик для соломи;
  • вогнебіозахист і антисептик для тростиника;
  • вогнебіозахист і антисептик для пакувального паперу;
  • вогнебіозахист і антисептик для виробів з очерету.

Високі експлуатаційні характеристики вогні-біозахисту тканин, ковроліну, соломи, очерету, пакувального паперу і виробів з очерету, набуває завдяки прояву комплексу властивостей, якими володіє вогнебіозахист і антисептик для тканин, виробів з очерету та інших матеріалів ФСГ-1.

 1. Забезпечує I клас вогнезахисту;
 2. Забезпечує дворівневий захист від біоураження;
 3. Простий у використанні;
 4. Не містить органічних розчинників, не має запаху;
 5. Екологічно безпечний;
 6. Не містить шкідливий для здоров’я фтористий натрій;
 7. Відсутність подразнюючої дії на організм людини;
 8. Сертифікований в МНС України.

Дані можуть відрізняються в залежності від всмоктуючої здатності і товщини оброблюваного матеріалу. Результат слід перевіряти дослідним шляхом.

Норма витрат

ФСГ-1 для обробки паперу, наприклад пакувальної, залежить від її товщини і становить 0,2 – 0,4 л / м².

Норма витрат ФСГ-1 для обробки тканини залежить від її товщини і хімічної природи ниток, вона може становити 0,2 – 1,6 л / м².

Наприклад для бязі витрата складає 0,2 л / м², велюру – 0,5 л / м², брезенту – 0,8 л / м².

Середня витрата просочення ФСГ-1 для очерету очерету соломи (в залежності від структури і вологості) становить 0,35 л – 0,4 л на 1кв.м.

При необхідності, після висихання розпорошення можна повторити.

Купити ВОГНЕБІОЗАХИСТ і антисептик для тканин, паперу, ковроліну можна як у вигляді розчину, так і сухого складу. В останньому випадку, концентрат готується безпосередньо на місці застосування. Необхідна кількість сухого складу (з розрахунку 1 кілограм на 4 літри води) розчинити в теплій воді (20-30 ° С). Після з’єднання, розчин необхідно добре перемішати і рівномірно нанести на поверхню зручним для вас способом (за допомогою пензлика, валика, напиленням або зануренням в ємність). При цьому температура повинна бути не нижче 5 ° С.

Методи застосування:

 • для тканин і паперу можна використовувати напилення або просочення в ванній;
 • при зануренні тканин в ємність з розчином, необхідно витримати до 20 хвилин;
 • вироби з очерету, очерету і соломи – тільки напилення (рівномірно в 2-3 шари).

Після обробки матеріалу, необхідно висушити його зручним способом: на повітрі, за допомогою сушильної камери (40 ° С) або вентилятора. Застосовуваний розчин без попадання вологи може зберігати свої властивості на матеріалі до трьох років. Забезпечує захист від займання від звичайних джерел полум’я будь-яких всмоктують матеріалів по ДСТУ 4155-2003. Відповідає вимогам ДБН-В.1.1-7-2002 «Пожежна безпека об’єктів будівництва».

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При роботі з концентратом рекомендується використовувати спеціальні окуляри і рукавички. При попаданні засобу на шкіру, слід негайно промити ділянку великою кількістю води.

×