Купить ХМББ-3324 концентрат - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Концентрат ХМББ-3324 для деревянных строительных конструкций

концентрат ХМББ-3324

Виробник:
Україна

Упаковка:
Пакет

Маса:
1 кг

Часто дерев’яні конструкції підпадають під вплив негативних факторів, які в підсумку призводять до руйнування. Щоб цього не сталося, матеріал необхідно обробляти спеціальними засобами. До таких належить
концентрат ХМББ-3324 для дерев’яних будівельних конструкцій.. Він розроблений вітчизняним виробником спеціально для ефективного захисту дерева від загоряння і біологічного руйнування. Даний засіб є одним з найдоступніших і затребуваних на сьогоднішній день.

КУПИТИ КОНЦЕНТРАТ ХМББ-3324 ДЛЯ внутрішніх і зовнішніх робіт

У нашій компанії ви можете замовити або купити концентрат ХМББ-3324 для дерев’яних будівельних конструкцій за доступною ціною без зайвих витрат часу. Наша продукція відрізняється своєю високою якістю, ефективністю і простотою в застосуванні. Для того щоб купити концентрат ХМББ-3324 для зовнішніх і внутрішніх робіт, заповніть форму на сайті або зв’яжіться з нашими менеджерами, які з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію про товар і допоможуть оформити замовлення.

Розчин рекомендується використовувати на об’єктах і підприємствах з підвищеними вимогами пожежної безпеки. Концентрат ХМББ-3324 можна використовувати для внутрішніх робіт, також він підходить для зовнішніх робіт з деревиною, а саме:

 • для вогне-біозахисту деревини, фанери, ДВП і пиломатеріалів, щоб продовжити їх термін служби при тривалому зберіганні або перевезенні;
 • для обробки дерев’яних, підлог, стін, кроквяних систем, перегородок та інших поверхонь;
 • для будівель і споруд з дерева, схильних до вологи.

Високі експлуатаційні характеристики вогні-біозахисту, деревина набуває завдяки прояву комплексу властивостей, якими володіє концентрат ХМББ-3324 для внутрішніх і зовнішніх робіт.

 1. Забезпечує I-II клас вогнезахисту і VII-XIII клас біозахисту.
 2. Призначений для дерев’яних елементів конструкцій, які експлуатуються в умовах схильних до атмосферних опадів.
 3. Перекладає деревину з класу легкозаймистих матеріалів до класу важко займистих.
 4. Має високу проникаючу здатність за рахунок капілярного проникнення і дифузійного перерозподілу.
 5. Не перешкоджає подальшому фарбуванню, лакуванню, склеюванню.
 6. Простий у використанні.
 7. Низька витрата.
 8. Сертифікований в МНС.

Середня витрата готового розчину становить 350 мл. / М2 при двошарової обробці.

Середня витрата сухого концентрату складає 35 м / м2.

Один кілограм концентрату дозволяє обробити 28 м2.

Витрата розчину антисептика-антипірину ХМББ-3324 може змінюватися – залежно від типу деревини та якості обробленої деревини.

Концентрат ХМББ-3324 для дерев’яних будівельних конструкцій готується безпосередньо на місці застосування. Необхідна кількість сухого складу (з розрахунку 1 кілограм на 10 літрів води) розчинити в теплій воді (35-40 ° С). Після з’єднання, розчин необхідно добре перемішати і рівномірно нанести на поверхню зручним для вас способом (за допомогою пензлика, валика, обприскувача або зануривши в ємність) в мінімум два шари. При цьому температура в приміщенні повинна бути не нижче 50 ° С. Після обробки поверхні, дерево відразу ж набуває злегка коричневий відтінок, який у міру висихання переходить в зелений. Зверніть увагу, що вологість деревини не повинна перевищувати 35-45%.

Витрата готового концентрату залежить від типу і якості матеріалу (кілограм складу в середньому дозволяє обробити до 28 м2).

Після використання розчину, дерево переходить в клас важкозаймистих матеріалів і забезпечує I-II клас вогнезахисту. Засіб має VII-XIII клас біозахисту по ДСТУ 20022.2, тому запобігає появи різних комах, плісняви, грибка і захищає матеріал від гниття. Крім того, зберігається природний вигляд і колір дерева. Після використання концентрату дерево можна лакувати, фарбувати і склеювати.

Зверніть увагу! Мерзлу поверхню обробляти не можна!

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При роботі з концентратом рекомендується використовувати спеціальні окуляри і рукавички. При попаданні засобу на шкіру, слід негайно промити ділянку великою кількістю води.

×