Купить ХМББ-3324 розчин - izo.org.ua
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Готовий розчин ХМББ-3324 для дерев’яних будівельних конструкцій

готовый розчин ХМББ-3324

Виробник:
Україна

Упаковка:
Каністра

Об’єм:
10 л

Такий матеріал як деревина, незважаючи на всі свої достоїнства, легко піддається займистості і біологічного руйнування. Відмінним рішенням цих проблем стане готовий розчин ХМББ-3324 для дерев’яних будівельних конструкцій, який захистить матеріал від негативного впливу, а також продовжить термін його експлуатації. Він розроблений вітчизняним виробником спеціально для ефективного захисту деревини від загоряння і біологічного руйнування.

КУПИТИ ГОТОВИЙ РОЗЧИН ХМББ-3324 ДЛЯ ДЕРЕВ’ЯНИХ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

В нашій компанії ви можете замовити або купити готовий розчин ХМББ-3324 для зовнішніх робіт і внутрішніх за доступною ціною без зайвих витрат часу. Наша продукція відрізняється своєю високою якістю, ефективністю і простотою в застосуванні. Для того щоб купити готовий розчин ХМББ-3324 для внутрішніх робіт і зовнішніх, заповніть форму на сайті або зв’яжіться з менеджерами за вказаними номерами телефону. Наші професійні консультанти з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію про товар і допоможуть оформити замовлення.

Даний засіб використовують на об’єктах і підприємствах з підвищеними вимогами пожежної безпеки. Готовий розчин ХМББ-3324 для внутрішніх і зовнішніх робіт застосовують:

 • для вогне-біозахисту пиломатеріалів, щоб продовжити їх термін служби при тривалому зберіганні або перевезенні;
 • для обробки різних дерев’яних поверхонь;
 • для будівель і споруд з дерева, схильних до вологи.

Високі експлуатаційні характеристики вогні-біозахисту, деревина набуває завдяки прояву комплексу властивостей, якими володіє концентрат ХМББ-3324 для внутрішніх і зовнішніх робіт.

 1. Забезпечує I-II клас вогнезахисту і VII-XIII клас біозахисту.
 2. Призначений для дерев’яних елементів конструкцій, які експлуатуються в умовах схильних до атмосферних опадів.
 3. Перекладає деревину з класу легкозаймистих матеріалів до класу важко займистих.
 4. Має високу проникаючу здатність за рахунок капілярного проникнення і дифузійного перерозподілу.
 5. Не перешкоджає подальшому фарбуванню, лакуванню, склеюванню.
 6. Простий у використанні.
 7. Низька витрата.
 8. Сертифікований в МНС.

ередня витрата готового розчину становить 350 мл. / М2 при двошарової обробці.

При ємності 10 літрів готового розчину дозволяє обробити 25-30 м2.

Витрата розчину антисептика-антипірину ХМББ-3324 може змінюватися – залежно від типу деревини та якості обробленої деревини.

Перед застосуванням розчину необхідно підготувати деревину, очистивши її від пилу і бруду. Матеріал повинен відповідати стандартам ГОСТ 30219 п. 3.1, бути природного стану, без покриття фарбою або оліфою, а вологість повинна бути в межах 16%.

Готовий розчин для внутрішніх і зовнішніх робіт добре перемішайте і рівномірно нанесіть на поверхню зручним для вас способом (за допомогою пензлика, валика, обприскувача або зануривши в ємність). При цьому температура в приміщенні повинна бути не нижче 50 ° С.

Витрата готового концентрату залежить від типу і якості матеріалу (10 л складу в середньому дозволяє обробити від 25 до 30 м2).

Після використання розчину, дерево переходить в клас важкозаймистих матеріалів, що гарантує його надійний захист від загоряння. При поверхневому нанесенні на дерево концентрат гарантує I-II клас вогнезахисту. Також він має VII-XIII клас біозахисту по ДСТУ 20022.2., Має антисептичні властивості і надійно захищає матеріал від гниття, різних комах, плісняви та грибка і запобігає їх появи в майбутньому.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При роботі з концентратом рекомендується використовувати спеціальні окуляри і рукавички. Якщо засіб потрапив на шкіру, негайно промийте їх великою кількістю води.

×