Послуги з відновлення та ремонту залізобетонних конструкцій
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Відновлення та ремонт залізобетонних конструкцій

Бетон прийнято вважати дуже міцним матеріалом. Однак і він схильний до руйнівної дії хімічних і атмосферних агресивних речовин, які згодом здатні сильно знизити його міцність.
Бетонні матеріали за своєю структурою відрізняються високою пористістю, що сприяє фільтрації води, подсасиваніе або конденсації вологи, проникненню агресивних середовищ в конструкцію. При наявності арматури і вологи (електроліту) відбувається електрохімічна корозія. Швидкість корозії зростає при одночасному впливі на конструкцію багатьох чинників.

Багато споруди страждають від корозії бетону і досить часто можна побачити таку картину (див. Фото 1.). На окремих ділянках ураження корозією перерізу поздовжньої арматури плит і ригелів може досягати 40%, а поперечної арматури в основному в полках ригелів і на опорних ділянках плит перекриттів – до 80%. Значно зменшується міцність бетону, а захисний шар стає пористим і легко відшаровується. У місцях протікання утворюються соляні сталактити, відбувається оголення арматури. Втрата міцності конструкцій призводить до появи небезпечних прогинів і виникає ймовірність обвалення.

Наша організація проводить ремонт залізобетонних конструкцій згідно з технологією «Monolit-restavration» представлена на сайті в розділі технології.

  1. Видаляється розтрісканий і відшарувалися бетон.
  2. Поверхня з оголеною заіржавілий арматури і бетону піддається антикорозійного обробці.
  3. Виконується відновлення захисного бетонного покриття ригелів і ребер плит перекриттів високоміцними, непроникними для агресивних середовищ, що володіють високою адгезією зі старим бетоном і арматурою, комплектом полімерних матеріалів ТМ IZO. У найбільш зруйнованих місцях виготовляються вузли посилення з металоконструкцій.

Технологія «Monolit-restavration» не вимагає високих матеріальних витрат, дозволяє ефективно відновити, ослаблені корозією конструкції, вивести будинок з аварійного стану.

Ремонтні роботи залізобетонних конструкцій є завжди більш вигідними, тому що собівартість будівельних робіт по заміні вузлів або будівництва нових конструкцій дуже висока.

×