Послуги з гідроізоляції та ліквідації протікань
+38 (044) 561 80 05 | +38 (067) 310 69 99
RU | UK
izoproff@gmail.com

Гідроізоляція і ліквідація протікань

Ін’єкційна, тампонажна гідроізоляція підземних споруд (тунелів, фундаментів, підвалів, резервуарів і т.п.).

У наш час існує велика кількість технологій і матеріалів, що забезпечують якісну гідроізоляцію підземних споруд. При цьому безліч організацій і приватних осіб пропонують свої послуги з виконання гідроізоляційних робіт. Більшість з них використовують обмежену кількість гідроізоляційних матеріалів і технологій, прагнучи до зниження вартості ремонтних робіт, виключаючи важливі технологічні цикли (гідроізоляцію водоносних тріщин методом ін’єктування і гідроізоляцію деформаційних, холодних швів і примикань). Боротьба з притоками грунтових вод в споруджувані і експлуатовані споруди в умовах щільної міської забудови, представляє великі труднощі і вимагає застосування специфічних заходів.
Ефективною і широко застосовується мірою захисту підземних споруд від водопритоків є пристрій протифільтраційних тампонажних завіс.

Протифільтраційна тампонажна гідроізоляція – ахист будівельних конструкцій, будівель і споруд від проникнення води.

Пропонована технологія застосовується безпосередньо на місці проведення робіт, як правило – це підземні споруди (підвали і заглиблені приміщення будівель, транспортні тунелі, споруд метрополітену, шахти, опускні колодязі), підпірні гідротехнічні споруди (греблі, їх екрани, і т. Д.), а також для захисту від витоку експлуатаційно-технічних або скидних вод (канали, тунелі та інші водоводи, басейни, відстійники, резервуари і т. п.).

Сутність способу тампонування полягає в заповненні пустот, тріщин і пір в масиві грунту матеріалами, здатними укріпляти протягом певного часу. Матеріали вводять в грунт у вигляді розчинів ( тампонажні розчини), Які нагнітають через спеціальні трубки – ін’єктори, розташовані за певною схемою в ґрунтовому масиві. Тампонажний розчин нагнітають під тиском в 2-3 рази більшим, ніж гідростатичний тиск грунтової води. Поширюючись на певну відстань від свердловини, розчин віджимає воду або частково змішується з нею, а після затвердіння перекриває шляхи фільтрації ґрунтової води до вироблення. Великою перевагою цього способу є той факт, що ефект проявляється протягом тривалого часу – практично всього терміну служби споруди. Це дає можливість не тільки зводити, а й надалі експлуатувати споруду у відносно сприятливих інженерно-геологічних умовах.

Нашою компанією розроблені і успішно застосовуються методики, устаткування і матеріали для швидкого і ефективного вирішення завдань по зупинки водотоку і гідроізоляції підземних споруд від грунтових вод. Тампонажні склади серії «IZO-РИФ inject» і технології їх ін’єктування є інноваційними розробками нашої компанії. Завдяки високій проникаючої здатності в грунтах і унікальним властивостям, їх застосування дозволяє домогтися більш високої якості і істотного скорочення витрат при виробництві гідроізоляційних робіт. Одним з характерних ознак тампонажних складів серії «IZO-РИФ inject» є їх здатність до самолікування за рахунок багаторазового збільшення в обсязі при контакті з водою (до 10 разів), що дозволяє ефективно застосовувати їх в зоні підвищеного динамічного навантаження. Тампонажні склади не сідають в часі і не висихають, добре витримують цикли заморожування – відтавання. Такі системи залишаються еластичним і гнучким протягом усього часу роботи конструкції, зберігаючи потенціал для самовідновлення. Завдяки природним мінералам «IZO-РИФ inject» не забруднює ґрунт, ґрунтові води і безпечний для навколишнього середовища.

×